Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
styler_52 demiş ki:
ha Birde Yok Vatanda Ne Kanlar Akıtıldıda Bilmem Ne.. Bak Bu vatan İçin Çok kanlar Akıtıldı ama Sen Eğer Bu Vatana Saygın olsa Bunlarada Olurdu... Sen Sadece Lafda Vatanda Kanlar Akıtıldı Dersin.. Sırf Kameralara Oynuosun MURAT!! Bu Vatan Uğruna Ne kanlar DöküLdü ama Sen Onları Sadece Buraya yazmakla Yetiniosun Kaç Kere Gittin lan Şehit Mezarına.. Kaç kere Üzüldün Lan Bu Şehit Haberlerini Duyunca... Kaç Kere Ağladın lan Vatanın için.. Bunları Hiç Yaptınmı.. Gelip Burda Türkleri Savuncağına Dediklerimi Yapsan Seni Baş Üstünde tutarlar be..
Adam ben türk değilim diy0 türk vatandaşıyım diyo bu vatanda türk kimliğini taşıyan herkes türklüğü kabul etmiştir!!!
bunu aklından çıkarma

Okuduğum Kadarıyla Lancelot arkadaşıma söylüyorum; Türkiye Topraklarında Kürt Milliyetçiliği Diye birşey Yoktur. Türkiye Cumhuriyeti topraklarında yapılması gereken Türk Milliyetçiliği, Türk Halkçılığı, Türk Devletçiliği düşünülmeli ve savunulmalıdır.
Ben Milliyetçilik asla yapmadım yapmam! Bütün milliyetçilere karşıyımdır. Abim milliyetçilik yapmıştır Ona da karşı olmuşumdur. Ayrım yapmadan her milliyetçiye karşıyım... Türk Kürt farkı gözetmem...

Bizi yarın öbür gün millet kurtarmayacak Allah huzurunda. Benim de tek derdim O'dur.

Selametle!...

Yorkshire demiş ki:
Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti toprakları üzerinde yaşan ve Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı taşıyan herkes Türk Vatandaşıdır.
Ayrıca bazı arkadaşların Beğenmediği Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk sayesinde Türkiye Cumhuriyeti üzerinde yaşayarak özgürce nefes alıp karnımızı doyurup yaşamımızı sürüyoruz. Bunu kimse inkar edemez. İnsanların inançları ile kimse alay edemez islamiyetin ön büyük ve en önemli yanı DİNDE ZORLAMA YOKTUR olmasıdır. Herkes istediği şeye inanır veya inanmaz. Ancak Kimse kimsenin inancına küfür edemez. Yine Ulu Önder M.Kemal Atatürk'ün dediği gibi "Ne Mutlu Türk'üm Diyene" diyebilen herkes türktür. Topraklarında Yaşadığı, Ekmeğini Yediği, Suyunu içip Havasını Soluduğu Türkiye Cumhuriyetinin Toprağına, Ulusuna, Bayrağına, Dinine Hangi Din Dil ve Irk'tan olursa olsun Kimsenin KÜFÜR etme Hakkı, Türkiye Cumhuriyeti'ni bölmeye Hakkı Yoktur ve Bu hakkı görenlerin karşısında Türk Halkı ve Türk Kolluk Güçleri Mutlaka duracaktır.

Okuduğum Kadarıyla Lancelot arkadaşıma söylüyorum; Türkiye Topraklarında Kürt Milliyetçiliği Diye birşey Yoktur. Türkiye Cumhuriyeti topraklarında yapılması gereken Türk Milliyetçiliği, Türk Halkçılığı, Türk Devletçiliği düşünülmeli ve savunulmalıdır.

Ben HERCULES serverında oynayan 3RG1N olarak olaya karışan AmedLee, Lancelot arkadaşlarımı Kınıyorum. Ayrıca Poyraz_, Adige_TR adlı arkadaşlarımında eğer iddia edildi gibi DİN'e yönelik etmiş oldukları küfür varsa onlarıda kınıyorum.
ergin abi sen bari yapma yaaa
gözünüzü seveyim sen bari yapma adam vatanıma küfür ediyooooooooo!!!!türk değilim diy0
beşikteki bebeğine varıncaya kadar sayıyo yazık vallahi yazık oyun oynanmaz oldu !!

Adige_Tr demiş ki:
gözünüzü seveyim sen bari yapma adam vatanıma küfür ediyooooooooo!!!!türk değilim diy0
beşikteki bebeğine varıncaya kadar sayıyo yazık vallahi yazık oyun oynanmaz oldu !!
Ulan çakallık etme! Durduk yere neden küfür etsin senin bebegine ? Cvp versene sorulara... Durmadan çamur sıçratacagına, kabul et olm!

Durduk yerde PKK'cı dersen , Bütün Kürtlerin alayına küfürü basarsan , Olacagı bundan öte değildir...

Botan_Ulan demiş ki:
Adige_Tr demiş ki:
Ulan çakallık etme! Durduk yere neden küfür etsin senin bebegine ? Cvp versene sorulara... Durmadan çamur sıçratacagına, kabul et olm!

Durduk yerde PKK'cı dersen , Bütün Kürtlerin alayına küfürü basarsan , Olacagı bundan öte değildir...
lan barzo sen türküm dedinde küfürmü ettik sana şerefsiz!
bütün kürtlerin alayına ne küfür edeyim benden fazla vatanını seven kürtler var sen vatanımı seviyorum dedinmi?
oyunda türkleri sevdiğine dair bir yazı bir resim herhangi birşey varmı !!
bana laf salatalığı yapma ßß

Adige_Tr demiş ki:
Botan_Ulan demiş ki:
Adige_Tr demiş ki:

bütün kürtlerin alayına ne küfür edeyim benden fazla vatanını seven kürtler var sen vatanımı seviyorum dedinmi?
bana laf salatalığı yapma ßß
Çakal bu vatana hizmet ediyorum ben! Sen ne zamanki ben kadar hizmet ettin o zaman gel bana konuş. Ben kadar hizmetini etmeden bu vatan benim deme! Çünkü ben bu vatanı her zaman sevdigimi söyledim. Senin gibi çapulcularla ugraşmaktan da bıktım. Yakındak ökünüzü kazıyacaz ... bakalım kim kimin hakkından gelecek. Neyle ugraştıgınızın farkında değilsiniz...

Lancelot;
Neden Çıkıp kimse Ben Lazım, Ben Çerkez'im, demiyorda Ben Kürt'üm diyor.

Tabiki PKK'nın içerisinde Kürt kadar Türk'de var. Ayrıca Her Kürt'te PKK olacak diye birşey yoktur ama neden ayrımcılık yapıp ben kürtüm sen türksün veya ben türküm sen kürtsün muhabbeti oluyor.

Sonuç olarak: Türkiye Cumhuriyeti üzerinde yaşayan onun Nüfus Cüzdanını taşıyan herkes Türk Halkıdır. Ben Kürt'üm demek ayrımcılıktır.

Durduk yerde PKK'cı dersen , Bütün Kürtlerin alayına küfürü basarsan , Olacagı bundan öte değildir...[/quote]

bana laf salatalığı yapma ßß[/quote]
Çakal bu vatana hizmet ediyorum ben! Sen ne zamanki ben kadar hizmet ettin o zaman gel bana konuş. Ben kadar hizmetini etmeden bu vatan benim deme! Çünkü ben bu vatanı her zaman sevdigimi söyledim. Senin gibi çapulcularla ugraşmaktan da bıktım. Yakındak ökünüzü kazıyacaz ... bakalım kim kimin hakkından gelecek. Neyle ugraştıgınızın farkında değilsiniz...[/quote]

Ateş olsan durduğun yeri yakarsın!
Bana burda erkeklik yapmayın oyun oynuyoruz gelin vs yapalım war yapalım kazanın tebrk edelim!
Vatanıma ,bayrağıma sövme sizinle ben bu konuda iplerimi yeniden bağlamıştım vatanıma küfür ediyonuz globaldan
senin nasıl milletine sövünce zoruna gidiyo benimde zoruma gidiyo
Bu vatanda yaşıyosan Türk lerin sayesinde yaşıyorsun
Bu vatana göçerek geldiniz vatanımı seviyorum diyosun bayrağına küfür ediyosun
bumu sevgin! daha bu konuda yorum yazmıcam hayırlı akşamlar

Ulan Hala Türklük Diyorsunuz Atamız Diyorsunuz ALLAH BELANIZI VERSİN LAN! Ne Diyim Artık Size! Kansızlık Damarlarınıza İşlemiş Bi Kere Yüce Önder Atatürk Demesini Biliyorsunuz Ama Yüce ALLAHIMIZ Demesini Bilmiyorsunu. Her Seferinde Atatürkü Övüyorsunuz! Bakın Bende Atatürk'ün Zekasına Hayranım Çok Zeki! Ama ALLAHTAN Önce GELMEZ! Sadece O DeiL Hz.Muhammed S.A.V O biLe Ondan Sonra geLir! Ne Dinsiz İmansız AdamLarsınız SizLer Yahu! ALLAHINIZDAN BuLun Diyorum! Benim Yolladığım Ss'de ALLAHA Küfür Ediliyor Ama Ikı Çıkan Yok. Halada Vatanımıza Küfür Ediliyor Diyorsunuz Yine Diyorum ALLAHINIZDAN BULUN ALLAHINIZDAN!

Ve Ben Yine Diyorum Ben Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşıyım Ama KÜRDÜM ULAN KÜRT!

Bu Cumhuriyette TC KimLiğini Taşıyan Herkes Türk DeğiLdir! Size Örnek Verim.

Fenerbahçede Oynuyan Bazı Futbolcular TC KimLiği Taşıyor Onlar Türkmü ? Yoksa Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşımı? Ezbere Bildiklerinizi DeğiL.. BiLginizi Konuşun BEYİNSİZ CİNSLER!

Yorkshire demiş ki:
Lancelot;
Neden Çıkıp kimse Ben Lazım, Ben Çerkez'im, demiyorda Ben Kürt'üm diyor.

Tabiki PKK'nın içerisinde Kürt kadar Türk'de var. Ayrıca Her Kürt'te PKK olacak diye birşey yoktur ama neden ayrımcılık yapıp ben kürtüm sen türksün veya ben türküm sen kürtsün muhabbeti oluyor.

Sonuç olarak: Türkiye Cumhuriyeti üzerinde yaşayan onun Nüfus Cüzdanını taşıyan herkes Türk Halkıdır. Ben Kürt'üm demek ayrımcılıktır.
Irkımı reddedersem Türk değil TÜRK YALAKASI olurum. Biz Türkiyeliyiz. TÜRK DEĞİLİZ... ikisi aynı şey değil...

Çerkez " ben çerkezim " , Laz " Ben Lazım " diyor. Neden yalan atıyorsun şimdi? hangi laz lazlıgını inkar ediyor ? Hangi rum rumlugunu inkar ediyor? Biz de Kürtlüğümüzü inkar etmiyoruz. BU SİZİN HESABINIZA GELMİYORSA KENDİNİZİ YARGILAYIN! Suçluysanız fikirlerinizi idam sehpasına çıakracak ve ipi doğazına geçirip bi tekme savuracaksınız...

Erdem lazım onun için. Var mı o erdeminiz?

Selametle!...

Son birşey yazacam daha bu konuya bişe yazmıcam
Adige Çerkesce bir kelimedir
Neden ben çerkesim diye laf atmıyorum türklere sövmüyorum
Benim atalarım kafkasyadan gelmişler türklüğü seçmişler
Kimliğimide almışım Türküm inkar etmem!!
SEnin ataların nerden geldi bilmiyorum ırak iran suriye vs vs nerden geldiği önemli değil türkiyeye gelmişler Türklüğü seçmişler inkar etme bu vatanda TC kimliği taşıyan herkes Türk tür !!!!
herkese iyi forumlar
daha yorum yapmıcam iyi geceler

Adige_Tr demiş ki:
Son birşey yazacam daha bu konuya bişe yazmıcam
Adige Çerkesce bir kelimedir
Neden ben çerkesim diye laf atmıyorum türklere sövmüyorum
Benim atalarım kafkasyadan gelmişler türklüğü seçmişler
Kimliğimide almışım Türküm inkar etmem!!
SEnin ataların nerden geldi bilmiyorum ırak iran suriye vs vs nerden geldiği önemli değil türkiyeye gelmişler Türklüğü seçmişler inkar etme bu vatanda TC kimliği taşıyan herkes Türk tür !!!!
herkese iyi forumlar
daha yorum yapmıcam iyi geceler
19 yaş yorumu anca böyle olur! TC kimliği taşıyan herkes türkmüş...

Türkiyeli ve Türk aynı şey değildir. Türklük IRKTIR. Türklük bir vasıf ya da bir meziyet değildir. Bir şeref sebebi de değildir. İnsanın şerefi Türklüğü ile ölçülmez. Sen de türk değil çerkezsin. Ama TÜRKİYELİ!sin. Yani TÜRKİYE'nin Evladısın... Türklerin değil...

Bu bir hakaret filan değil. Bu gerçekliktir. reelliktir.

Benim de son sözüm olacak sana ve sen gibilere...

"Hani siz doğarken herkes gülmüş bi tek siz ağlamıştınız yaa!

Öyle bir hayat yaşayın ki ; Siz öldüğünüz zaman herkes ağlarken yalnızca siz gülün..."

Arkanızda ağlayanlarınız çok oldugu sürece iyi insansınız. İnsanların Duasını alın bedduasını ve günahını değil. Bize her PKK'cı dediğinizde KUL HAKKI geçecek üzerinize. Ve O hakkın altında ezildikçe ezileceksiniz. Allah affetsin sizi diyorum...

Selametle!...

tan

rank8
AmedLee_ demiş ki:

Adige Tr Demek Sen Bizim Dinimize Laf Etmiyorsun Ha? Peki Bu Ss'nin Cevabını VER ŞİMDİ !
Tek Sözüm şu Attürkü eger Allahtan Üstün Gösterenlere Söylüyorum Ulan Dininiz Allahınız Kitabınız Olmasa Siz Naşıl Yaşıyacaktınız siz Diyosunuz Her şeyi Attürke Borçluyuz eeeee Attürk Kendinimi Yarattı bunu Söleyin bana he Yok bunlar Türklere Bayraga küfür Etmişsede O Küfürleri Edenin Allah Belasını Versin ve Attürkü Allahtan üstün Görenlerinde Allah Belasını Versin lan Sizi Attürkmü Yaşatıyo Allah Yarattı Attürk Verilen Görevi Yaptı Bunu Allah İsteseydi Başkasınada Verirdi Allahınız Dininizi Vatanınız Sovunun

AmedLee_ demiş ki:
Leth4L

Aslında Nasıl Başlıycağımı Bilmiyorum.. Ama ŞöyLe Anlatım Orda Konulan Ss Olayların En Son Halidir! AmedLee Yani Ben Orda Poyraz_'ı 50'den fazLa kestim Yerden Kaldırmadım.. Üstüne Üstün globaL Atarak GeliN.
Pwp'e İzLeyin AmedLee'i NasıL Eziyorum Diye GlobaL Atıyordu. Ve Millet GeLdiğinde Yine Milletin Gözünün Önünde Onlarca Kez Kestim Ama Ne Fayda:) Burun Burun Deildirki.. Sözde Arkadaş Video Çekmiş Artık Kendi ReziLLiğinin Videosunu.. Madem Video Çektin Buyur Onuda Youtubede Yayında ÇAKAL Herif..

Ulan 45 Kişiyle GeLdiniz Karşımıza Biz İse 7 Kişiydik 7 Kişiyden 2'si Buff'cu Geriye Kalan 5 Kişi Aralarında İse Sadece 2 Tane 80 LvL fuLL Farmed Vardı ! Ve Biz Sizi o ŞekiLde Yendik.. Sonra Dedinizki Biz Sizi Safe'e Kitledik Sizler Korkakça Oyun Oynadınız. İşte Bende Burda Çıldırıyorum Ulan Mallar Karşımızda 45 Kişi Ben Sizin gibi Mallmıyım Bir Anda İçine Dalim.. Akıllıca Oynadık Ve War'ı KAZANDIK! Siz İse Ona Kaçma Diyorsunuz.. Sorun bakaLım Burdakilerine O Kaçmakmı Yoksa Taktikmi? War Hakkındada Şunuda Demek İstiyorum Bu Sefer Biz 45 Kişi Olalım Sizler İse 7 Kişi Olun Aynen Bizim Yaptıklarımızı yapın Eğerki War'ı aLırsanız Bizler Charılarımızı Size Vericez.. Bizler Kazanırsak Sizler Vericeksiniz YERMİ ? + Ay_YıLdız guiLdinde Olan Herkese Şunu diyorum Varmı ULAN CHARINA PWP YAPAN ? 1 Vs 1'de Charına PWP YAPAN VARMI ? Poyraz'ı DeniLen Hayvanı Kesiyorum Adam Bana Diyorki Vur Kaç Yapma Görünmez Olma Buff Basma Eee Sana Silahsız geLim o Zaman Poyraz? Sana YumrukLa DaLim Gerçi Sen YumrukLada Yatarsın Ama Neyse :) Dün Herkes Herşeyi Gördü Yaptığımız Pwp'de Bana Diyorki Görünmez Olma Oke Dedim Kendisi İse 2 Tane Scroll Açmış + Mp Ve Hp Şişesi Kullanmış + Kendi Bütün özeLLiklerini Kullanıyor. Ve Benim Kendi ÖzeLLiklerime KısıtLama Veriyor:) İşte Bu kdar Ezik Bi İnsan !

GeL GeLelim Dünkü Küfürlere Botan Kardeşim Abim Canım Ciğerim Çok Doğru Dedim DİNSİZİN HAKKINDA İMANSIZ GELİR! Sen Benim Beşikteki Çocuğuma Kadar Küfür Edersen Sen Benim Atalarıma Anama Bacıma Küfür Edersen Sen Benim MEMLEKETİM AMED'e Yani DİYARBAKIRA Küfür Edersen Sende O Küfürleri Yersin! Sen Nesin Kimsin? Kendini Ne Sanıyorsun VATAN Kurtarıcımı? Benide Terörist Olarakmı Görüyorsun? geL Kov Beni GeL Çok Sevdiğin Vatanını KORU O zaman BakaLım Ne KADAR VATAN'Nı SEVİYORSUN ÇAKAL! Anca Klavie ErkekLiği Anca Laf! Ne pwp'de Ne War'larda Nede Uniqulerde Bi Si....mi Yapamazsınız Sizler Ancak Bizi izlemekle Kaldınız KALICAKSINIZ! Sözde Vatan Koruycuları İşte Bunlar. Ulan Bide Anlamadığım olay ŞUDUR! Derlerki Bütük Kürtlerin Anasını Avradını ÖLüsünü biLmem Neyini! Ulan çakal Şehit Dediğin Askerlerin %50'si Kürttür Askerimiz Diyorsunuz Şehidimiz Diyorsunuz. Sonra KaLkıp Küfür Ediyorsunuz. Sizde Ne Şeref Damarı Vardır Ne Ar Damarı! Sizler Sözde Kafa Kesen İtler Ayağına TakıLıyorsunuz. Ama Emin Olun Onlar Bile Sizlerden DAha Cesaretli Ve Daha Gururlu Ve Daha NAMUSLU! Sizler Oldukça BİZLER HerZaman Olucaz! Herzaman Sizin Gibi İtleri Ezicez.Ve Sizlerde Her Zaman Sağa Sola Havlayıp Durucaksınız :wink1: Bak Arkadaşım Yanımda Yeter Diyor Bu Kadar Yazı yazma diyor. Ama İnanın Bana Sizin Şerefsizlikleriniz İle Kocaman Bi Roman KİTABI Çıkar. Ama Neyse :)

Adresim BeLLİ Yerimiz BeLLi Oyundaki Nickimiz BeLLİ Oynadığımız Server BeLLi İstiyen İstediği Yerde buLur Bizi! Benim Adım AmedLee Soy Adım AmedLee DeiL ! Bazılarına Soruyorumki Senin Adın Ne Poyraz Diyor Soy Adın Ne Diyorum Poyraz Diyor.
Benim Adım Süleyman SOY ADIM KARTAL Adresimi BiLmiyen Yoktur :) Misafirede Kapımız Açıktır DÜŞMANIMIZADA! Hadi Bakın İşinize Şimdi....

Eyw !
şş baqale sen beni nasıl kestin movingin bitince capeyi çıkardın dağlardaki kardeşlerin gibi yani itler gibi kaçarak pvp yaptın unutma ben chiniese çarım buff bastırmadan arkadan kaybolarak kesersin ancak dediğim gibi o kadar çarın iyiydide movingin bitip kaçamayacağını anlayınca neden cape çıkardın :)) sana tek sözüm sonun dağlardakinden farklı olmayacak... :twisted:

bi de yanıma gelmeye namus sözü vermiştin hani senin NAMUSUN !! :? yazık sana kavganın başından sonuna kimin ne dediğinin ss si var iyi hatırla boşuna sesiz kalmadım sırf sizin gerçek yüzünüzü ortaya çıkarmak için sessiz kaldım :twisted: ne mal olduğunu kendin ispatladın dünde ss ler için teşekkür etmiştim şidi tekrar teşekkür ederim NAMUSSUZ bey (NAMUS sözü verdi yine gelemedi havlamakla yetindi sadece) :?!

Ayyıldız guildini kınıyorum şiddetle guild logosunda olan bayraktan utanın.Küfür yok derler her türlüsü orada ayrım yok derler her türlü millet ayrımı orada 2-3 80 lvl var son derece güçsüz bir guild zaten.lethal takmayın bunları cezalarını veriyorum ben :P

Adige_Tr yüce ALLAH'ım akıl dagıtırken sen ne halt ediyodun CAKAL...!!! Yarım aklınla cakallık yapmaya kalkma alırım o aklını senin.Poyraz ve AmedLee arasındaki olaydan sana ne sen kimsin yaa.Ben ikisinide tanıyorum ikiside beni tanıyor.Orda LaNCeLoT'un söylediklerini hos bulmasamda senin cektigin ss lerin neden yarısı var yarısı yok hea CAKAL... Isine gelen yerlerimi aldın.Adamın canını sıkma 2 kişi konusurkende 3.lük yapıp lafı yeme adam ol ki deger versinler peşinden gelsınler.Türkiye elden gidiomusta bunlar koruyomus Allah'ım sen buyuksun ne halt yedin lan Türkiye için bebe. Ben dogma büyüme BALIKESİR'liyim yani anlıycan saf TÜRK... Nerde pkk ve yandası varsa 7 sülalesini AMA bütün Kürt'lerede pkk muamelesi yapanında aynen anladın mı bebe Ben o serverdada bu forumdada senin kıcında don yokken vardım.Şimdi sana son kez soyluyorum YARIM AKLINLA CAKALLIK YAPMA SENI KANINDA BOGARIM ?!!!!!!!

tan demiş ki:
AmedLee_ demiş ki:

Adige Tr Demek Sen Bizim Dinimize Laf Etmiyorsun Ha? Peki Bu Ss'nin Cevabını VER ŞİMDİ !
Tek Sözüm şu Attürkü eger Allahtan Üstün Gösterenlere Söylüyorum Ulan Dininiz Allahınız Kitabınız Olmasa Siz Naşıl Yaşıyacaktınız siz Diyosunuz Her şeyi Attürke Borçluyuz eeeee Attürk Kendinimi Yarattı bunu Söleyin bana he Yok bunlar Türklere Bayraga küfür Etmişsede O Küfürleri Edenin Allah Belasını Versin ve Attürkü Allahtan üstün Görenlerinde Allah Belasını Versin lan Sizi Attürkmü Yaşatıyo Allah Yarattı Attürk Verilen Görevi Yaptı Bunu Allah İsteseydi Başkasınada Verirdi Allahınız Dininizi Vatanınız Sovunun

Hay SAlak kafalı,Hay mal,Hay Öküz,Hay barzo,Hay Kr0 ne diyim sana Benim nickim Adige_Tr senin dinine küfür eden Atatürk_Eri...
Lan gözün neye bakıo lower kr00000000000

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt