1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

içimiz yanıyor offf bir serzeniş !!!

1. sanita

sanita Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar sabahtan boğazım düğümlenmiş durumda nefes dahi alamıyorum
    bu yapılan hangi akla hangi vicdana sığar yahu insan olamaz bu adamlar diyorum
    ya arkadaşlar bunu iran yapsa idi bütün dünya ayağa kalkardı
    ama yapan israil olunca bütün dünyada bir kaç cılız ses dışında herkez donmuş durumda
    ya bu ülke insanı bu kadar acıyı bu kadar ihaneti görecek kadar dünyaya ne kötülük yaptı
    bir tarafımız pkk terörü bir tarafımızda düne kadar yüzümüze gülen arkamızdan açık açık pkk ya destek veren komşu ülkeleri
    bir türk olarak şunu soruyorum hep kendime bizi yok etmek yada bölmek yada dünyadan silmek
    kime ne fayda sağlayacak sanki bütün savaşlar sonamı erecek bütün çözümsüzlükler son mu bulacak bu kadar kini nefreti kazanacak ne yaptık biz türk milleti olarak
    arkadaşlar tarih boyunca gittiğimiz topraklarda kimsenin malına kimsenin dinine saldırmamışız
    insan hakkı denen şey zaten kuranda bahsi geçen kul hakkı ile eşdeğer bir durumdur islam hukuku bunu emreder
    tarih boyunca savaşlar yaşamışız buda bizi saldırgan bir millet yapmaz dünya konjektörü oydu ozamanlar devlet ekonomileri savaşa dayalı idi sadece türklermi savaşıyordu bütün dünya milletleri savaş içerisindeydi o yıllarda ayrıca ele geçirilen hangi toprak avrupalıların şuan dahi yaptığı şekilde sömürülmüş gittiği her yerde cami okul çeşme köprü yaptırmış dünyanın neresine giderseniz gidin bu eserleri görürsünüz başka hangi millet kendi ülkesinden başka ele geçirdi topraklarda bu eserleri yapmış kendi misyoner faliyetleri haricinde sorarım size
    biz gittiğimiz topraklara barışı götürmekten başka gayesi olmayan bir millet olmuşuz
    bu durum kurtuluş savaşı sonrasında bile değişmedi
    bilmem nerelerden gelip bize saldıranları yenilgiye uğrattıktan sonra dahi Kemal ATATÜRK şu cümleyi söyleye bilen bir lider yurtta sulh cihanda sulh ordumuzu dahi bu anlamda yetiştirmişiz
    bırakın savaş naralarını atmayı arkadalar türk ordusu uzak diyarlara saldıracak şekilde kurulmuş bir ordu değil savaş stratejilerimiz dahi türkyenin işgal edilmesinde savunma şeklinde konumlanmıştır yani saldırı ordusu degil savunma ordusudur askerlik yapanlar bunu bilir
    türkiye nin yaptığı tek uzak harekat kıbrıs barış herekatıdır onuda fazla direniş bulmadığından kolayca tatbik etmiştir
    israil ile savaş naraları atan arkadaşlar topunu tankını silahını helikopterini dahi bu ülkeden alırken
    övündüğümüz M.İ.T i bile bu ülke eğitmiş durumda iken koskoca ABD ekonomisi bu ülkenin elinde iken kapısında girmek için nöbet tuttuğumuz AB nin bile bütün ülkeleri ekonomik ve siyasi alanda kendisini yahudilere kaptırmış durum da iken
    bırakın bizin yanımızda durmayı israili yüzümüze kınarken kapalı kapılar ardından destekleyeceklerdir bile
    işte bu durum benim canımı çok acıtıyor elimizden hiçmi birşey gelmiyor kısa vadede mutlaka bir cevap vermeliyiz ama onların istediği gibi değil onların yaptığı gibi sivillere saldırarak olmamalı bu
    mutlaka bir karşığı olmalı işte bir türlü arayıpta bulamadığım cevap bırakın devlet olarak biz halk olarak (ne yap ma lı yız)
    ALLAH hepimizin yardımcısı olsun illaki mazlumun yanında olacaktır bize bu krizde kapılar açacaktır...

2. sanita1

sanita1 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuyu açtıktan sonra üyeliğime girmek istediğimde süresiz engellendi yazısı ile karşılaşıyorum
    site yöneticisi dahi bu konu ile alakalı başlıklar açarken ben bu nedenden dolayımı banmı yedim
    lütfen bana biri bu konuda bir açıklama yapsın ???????

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    bakalım...

4. sanita

sanita Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    teşekkürler

5. SnowFlake

SnowFlake Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Şimdilik lise talebesi :)
    Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
    Teknik bir hata özür dileriz. Yasaklamayı kaldırdım sanita ile devam ediniz lütfen.

6. sanita

sanita Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    teşekkürler