Silkroadı çevremde fazla oynayan olmadığı için size içimi döküyim dedim :oops: silkroadı sbs yüzünden 15 tatilin bitimine 5 gün kala bıraktım normalde asla bırakmazdım insanda bağımlılık yapıyor :twisted: 2 yıldır oynuyordum iyi kötü günlerim oldu ve o gün geldi çattı silkroadı bırakmıstım artık ne oynasam sıkılıyordum metin 2ye basladım hiç biseye benzemiyordu.Arkadas okulda legend 4 geldi dedi içim burkuldu :P bu arada sınıf 8 :? oynadığınız oyunun kıymetini bilin dünyada silkroad gibi oyun YOK!!Bu topici okuyanlar için tesekkür ederim ama yazın baslıyorum :wink1: :wink1:

silkroadhastası demiş ki:
dünyada silkroad gibi oyun YOK!!

Biraz abartmıyor musun :) Şimdi bi başlasam silkroadın eksiklerini hatalarını vs. saymaya sabahı bulur ^^ Tamam güzel oyun. Birçok şey detaylı bir şekilde düşünülmüş. Ama bu kadar abartmamak gerek. Sende söylüyorsun alt tarafı bir OYUN..ve herkes için oyunun bittiği bir çizgi vardır. O çizgiyi zorlamamak gerekiyor. Daha ne silkroadlar gelir geçer. RL > SRO

Ps: RL = Real Life..

sbs varken sro yu bıraktığın çok iyi olmuş...bn OKS ye girdim 8. sınıfta bırakmadığıma çok pişmanım kaçmaz yazın oynarsın ^^ :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
8. sınıftaymışsın daha. Bırak abicim bu oyunu. Bırak dediğim, kimisi gibi 7 saat uyku gerisi oyun gibisinden yapma. Eğer çok bağımlısıysan, sal bota git gez, toz, eğlen, sevgilinle buluş.. Hayatının baharındasın daha. Önünde sbs var. Sbs hayatın sonu değil, kazanmışsın, kazanamamışsın. Takma kafana. Ama bu güzel günlerin bir oyunla geçince ileriki yaşlarda çok üzülürsün :wink1:

Wax Whine demiş ki:
8. sınıftaymışsın daha. Bırak abicim bu oyunu. Bırak dediğim, kimisi gibi 7 saat uyku gerisi oyun gibisinden yapma. Eğer çok bağımlısıysan, sal bota git gez, toz, eğlen, sevgilinle buluş.. Hayatının baharındasın daha. Önünde sbs var. Sbs hayatın sonu değil, kazanmışsın, kazanamamışsın. Takma kafana. Ama bu güzel günlerin bir oyunla geçince ileriki yaşlarda çok üzülürsün :wink1:
Katılıyorum Kardeş Çok Güzel Konuştun..:)

Wax Whine demiş ki:
Her ne kadar bota koyarsan koy yine aklın oyunda olduğu için hep içinde şüphe oluyor sun düştümü item düştümü pm geld mi dc yedi mi gibisinden size şunu söyleyeyim sro oynayan kişinin sosyal hayatı olmaz sro oynarken ilk 70 lvl sınırında uyumak ve sro oynamakla zamanı geçirirdim :rolleyes1:

ii bırakmışsın benimde seneye öss yds var inş bende bırakabilirim hiç sanmıyorum ama:D

yasar91 demiş ki:
ii bırakmışsın benimde seneye öss yds var inş bende bırakabilirim hiç sanmıyorum ama:D
Abi en iyisi lise 1,2 de rahatlıkla oynucaksın lise 3de oynadığın zamanı yarıya indirceksin lise 4 de hiç oynamıyacaksın :oops: :oops:

Wax Whine demiş ki:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Myk

rank8
aynı kaderiç paylaçşıyoruz bçende 8. sınçıftayım ve sbs yüzünden oyunu bıraktım lanet olası sbs

ben oynamak iğstiyorum ama bi türlü oynayamıyorum :D charı soyuyolar habire sonra bunun sorunun hallettim ama şimdide silkroad yok giremiyorum ^^ ama bi yerden elbet bulurum internetten indiremem sınırlı geçince feci takıyolar hesabı

Brooklyn

Buralıyım
Arkadaşım Oynucaksın da ayarLı oynucaksın. Bende Oynuorm DersLerimi falan etkilediğini düşünmüorm...

silkroadhastası demiş ki:
yasar91 demiş ki:
Abi en iyisi lise 1,2 de rahatlıkla oynucaksın lise 3de oynadığın zamanı yarıya indirceksin lise 4 de hiç oynamıyacaksın :oops: :oops:
Sakın bu hataya düşme aman sakın lsie 1 bu zamana kadar çektiğin tüm sınav streslerinden daha fazla olacak senin için boşlarsan sınıfta bile kalabilirsin lise 1 eleme sınıfıdır aman diyeyim. 2de rahatlarsın alanını seçmişsinidir rahat rahat oyununu derslerini sınavlarını çok boşlamadan oynarsın...

Yukarı Alt