Poulsen'deki son durum olumsuz gibi görünürken, Palermo Başkanı Maurizio Zamparini, Brezilyalı orta saha oyuncuları Fabio Simplicio için iki Alman kulübü ve Fenerbahçe'yle görüştüklerini belirtti.

Fenerbahçemizde Poulsen transferi zora girerken, yine İtalya'dan bir başka isim gündeme oturdu. İtalyan Tuttosport gazetesi, Danimarkalı oyuncunun Fenerbahçe'ye gitmeyi reddettiğini yazdı. Haberde, Poulsen'in "Fenerbahçe'nin teklifi beni gururlandırdı. Yıllık 4 milyon Euro çok iyi para. Ancak durumumun parayla ilgisi yok. Juventus'ta kalmak istiyorum" sözlerine de yer verildi.

Poulsen'deki son durum olumsuz gibi görünürken, Palermo Başkanı Maurizio Zamparini'nin İtalya'da Radyo Incontro'ya yaptığı açıklama, Fenerbahçe'nin ön bilero konusundaki alternatiflerinin hazır olduğunu gösterdi. Zamparini, Brezilyalı orta saha oyuncuları Fabio Simplicio için iki Alman kulübü ve Fenerbahçe'yle görüştüklerini belirterek, "Benim kafamda görüşmeler öncesinde 6-8 milyon Euro arası bir bonservis bedeli vardı. Ancak Türk kulübü, Simplicio için 10 milyon Euro önerdi. Anlaşmanın detaylarıyla ilgili temaslarımız sürüyor" dedi. 30 yaşındaki Simplicio, kariyerine Sao Paulo'da başladı. 2004-2006 yılları arasında Parma'da çok iyi bir performans gösteren sambacı, 2006'da 5.5 milyon Euro'ya Sicilya ekibi Palermo'ya transfer oldu.

Ya bırak Mehmet Topuza karektersiz diyosunuz bu ondan daha karektersiz sanki Fenerden maaş almıyomuş gibi üç beş kuruş biraz daha yüksek fiyatı görünce gitti Betise bende seviyodum aurelio yu ama bu yaptı affedilmeyecek birşey zaten Aziz başkan gene koydu buna posta 'Bedava giden Bedava gelir'

Sadece oyun bakımından yeri doldurulmaz.
Ps:Şuana kadar FB'de forma giydiğini takdir ettiğim tek kişi : Alex!

Bu adamı Fener neden alır Türk statüsünde Daum un yapıcağı dizilişte yerini bulacağı için eğer oyun için değilse bunlardır bunlarda yaptı hatanın bedeli ödeyecek kadar geçerli sebebler değil

Yukarı Alt