1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İbre Simplicio'ya döndü

1. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Poulsen'deki son durum olumsuz gibi görünürken, Palermo Başkanı Maurizio Zamparini, Brezilyalı orta saha oyuncuları Fabio Simplicio için iki Alman kulübü ve Fenerbahçe'yle görüştüklerini belirtti.

Fenerbahçemizde Poulsen transferi zora girerken, yine İtalya'dan bir başka isim gündeme oturdu. İtalyan Tuttosport gazetesi, Danimarkalı oyuncunun Fenerbahçe'ye gitmeyi reddettiğini yazdı. Haberde, Poulsen'in "Fenerbahçe'nin teklifi beni gururlandırdı. Yıllık 4 milyon Euro çok iyi para. Ancak durumumun parayla ilgisi yok. Juventus'ta kalmak istiyorum" sözlerine de yer verildi.

Poulsen'deki son durum olumsuz gibi görünürken, Palermo Başkanı Maurizio Zamparini'nin İtalya'da Radyo Incontro'ya yaptığı açıklama, Fenerbahçe'nin ön bilero konusundaki alternatiflerinin hazır olduğunu gösterdi. Zamparini, Brezilyalı orta saha oyuncuları Fabio Simplicio için iki Alman kulübü ve Fenerbahçe'yle görüştüklerini belirterek, "Benim kafamda görüşmeler öncesinde 6-8 milyon Euro arası bir bonservis bedeli vardı. Ancak Türk kulübü, Simplicio için 10 milyon Euro önerdi. Anlaşmanın detaylarıyla ilgili temaslarımız sürüyor" dedi. 30 yaşındaki Simplicio, kariyerine Sao Paulo'da başladı. 2004-2006 yılları arasında Parma'da çok iyi bir performans gösteren sambacı, 2006'da 5.5 milyon Euro'ya Sicilya ekibi Palermo'ya transfer oldu.

2. ImmorTaLGoD

ImmorTaLGoD Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aurello'nun yerini kimse dolduramaz.

3. Presence

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ya bırak Mehmet Topuza karektersiz diyosunuz bu ondan daha karektersiz sanki Fenerden maaş almıyomuş gibi üç beş kuruş biraz daha yüksek fiyatı görünce gitti Betise bende seviyodum aurelio yu ama bu yaptı affedilmeyecek birşey zaten Aziz başkan gene koydu buna posta 'Bedava giden Bedava gelir'

4. ImmorTaLGoD

ImmorTaLGoD Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece oyun bakımından yeri doldurulmaz.
    Ps:Şuana kadar FB'de forma giydiğini takdir ettiğim tek kişi : Alex!

5. Presence

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu adamı Fener neden alır Türk statüsünde Daum un yapıcağı dizilişte yerini bulacağı için eğer oyun için değilse bunlardır bunlarda yaptı hatanın bedeli ödeyecek kadar geçerli sebebler değil