1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İbrahimovic Barça'da !

1. Black Pearl

Black Pearl Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Barcelona'dan da büyük bir bomba patladı. İsveçli yıldız Zlatan İbrahimovic'in Katalan ekibi ile anlaştığını Inter Başkanı Massimo Moratti de doğruladı. Katalan ekibinin bu transfer karşılığında 40 milyon Euro + Samuel Eto'o + kiralık olarak Hleb'i vereceği bildirildi.
    La Gazzetta dello Sport'ta Joan Laporta, Txiki Begiristain ve Massimo Moratti'nin transfer için perşembe akşamı bir araya geldiği öne sürülürken, Zlatan İbrahimovic konusunda karara varıldığı belirtildi.

İspanyol yayın organlarından Katalunya Radio ve TV3 Katalunya'da bu gelişmeyi flaş haber olarak verirken, İbrahimovic'i bırakmayacağı ifade edilen Jose Mourinho'nun da Samuel Eto'o'nun gelmesi üzerine yumuşadığı ve bu transfere izin verdiği ifade edildi.

Real Madrid'in Kaka, Benzema ve Cristiano Ronaldo transferlerine misilleme yapmakta gecikmeyen Barcelona, İbrahimovic transferiyle ezeli rakibinden alt kalmamış oldu.

2. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    8O 8O

İyi bir teklif yapmışlar.Eto'o performans bakımından İbrahimoviçten arda kalan yanı yok.Eto'o dahada iyi diyebilirim.

3. Crown

Crown Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Etoo bana göre İbrahimoviçten de etkili bir oyuncu Inter kârlı çıkar bu transferden.

İbrahimoviç ayrı bir havalarda zaten.

4. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    İbrahimoviç Ronaldo ve Messiden sonra en iyi oyuncu.Ama bu kadar etmez.

5. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    O kadar etmez bu kadar etmez kısmına değinmeyeceğim ama transferi Eto'o zora sokuyor ^^ Acaip paralar istiyor gitmek için.