Milli futbolcu Üzülmez, Kewell'la girdiği ikili mücadele hakkında açıklama yaptı.

- Resim Silinmiş.

Üzülmez, Kewell ile girdiği mücadelenin penaltı olup olmadığına dair bir soruya, “Penaltı olsaydı karar ağır olurdu. Kewell'in bir müdahalesi vardı. Ancak ben hakem olsaydım penaltı vermezdim” yanıtını verdi.

“GALATASARAY BİZDEN DAHA İYİ OYNADI”

Son haftalara girilirken stres yaşadıklarını anlatan İbrahim Üzülmez, “Fenerbahçe maçı olsun, bu maç olsun, saha içinde hiç olmadık hataları yapmaya başladık. Uzun yıllar şampiyon olamamanın stresini yaşamaya başladık. Takımda şampiyon olan oyuncu fazla yok. Galatasaray bizden daha iyi oynadı” dedi.

Camia olarak şampiyonluğa inandıklarını anlatan Üzülmez, “Denizlispor karşısında geçmişte Fenerbahçe'nin düştüğü hataya düşmeyeceğiz. Bu takım şampiyon olacaktır. Sonuçta buraya kadar getirdik. Ancak temkinli olmamız lazım. Henüz şampiyon olmadık ama şampiyon olacak gücümüz var” diye konuştu.

1 YIL DAHA

Sözleşmesinin sezon sonunda bittiğini belirten Üzülmez, “1 yıl daha sözleşme imzalamak istediğimi daha önce söylemiştim. Sezon tamamlandıktan sonra yönetimle oturup konuşacağız. Ben 1 yıl daha bu takımda oynayabilecek fizik gücümün olduğunu düşünüyorum” dedi.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt