1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İbrahim Tatlıses Kendi Kanalında Stüdyoyu Bastı ve canlı yay

1. PC.support

PC.support Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hacker
    İbrahim Tatlıses, dün belki de hayatında hiç yapmadığı bir şeyi yaptı ve kendi sahibi olduğu kanalda canlı yayına katılarak Medyum Mustafa Kılıç’ı yayından kovdu.

Seyrantepe'de bulunan Tatlıses TV stüdyolarını basan İbrahim Tatlıses. “Ercan Seyhan Show” adlı programa konuk olarak gelen ve daha önce de Zerrin Özer ile kavga edip barışan Medyum Mustafa Kılıç'ı canlı yayından kovdu.

Aynı zamanda ikametgahı olan binanın alt katındaki Televizyon binasına giriş yapan İbrahim Tatlıses "Sen benim arkadaşım değilsin bazı sitelerde benim otelimde kalmış benim hediye ettiğimi söylemişsin diye haber çıktı. Sen ne biçim adamsın kapıdan kovuyoruz bacadan giriyorsun ve şimdi hemen buradan gidiyorsun" diyerek Mustafa'yı canlı yayından çıkarttı.

GENEL YAYIN YÖNETMENİMİZİN NOTU;

İbrahim Tatlıses’in canlı yayında bahsettiği haber magazinkolik.com’da yayınlanmıştır…
    Bundan 10 gün kadar önce aynı zamanda sitemizde astroloji sayfasını yöneten Medyum Mustafa Kılıç, mail atarak eşiyle birlikte İbrahim Tatlıses’in davetlisi olarak Golo Beach Hotel’de tatil yaptıklarını bunu haber olarak yayınlamamızı istemiştir…

Mail bana ulaştırıldığında ben de kendisine eğer otelde Tatlıses ile birlikte fotoğrafları varsa bunun haber olabileceğini, yoksa haber niteliği taşımadığını söyledim… Kendisi de resmin olduğunu ve yollayacağını belirtti…

Tekrar gelen mail editörlerimizce aramızda geçen bu diyaloğu bilmeden; “Bizim yazarımız, ona destek olalım” gerekçesiyle olsa gerek sitede yayınlanmıştır… Ve maalesef gene İbrahim Tatlıses’le birlikte fotoğraflar yer almamamıştır…

Bu haberin yayınlanmasının üzerinden 2 gün geçmişti ki; İbrahim Tatlıses’in neredeyse sağ kolu, menajeri Eyüp Kanat bizi arayıp, davet haberinin tamamen asılsız olduğunu, Medyum Mustafa Kılıç’ın bir zamanlar kendi ekranlarında program yaptığını ve ardından yollarının ayrıldığını, ayrıldıktan sonra hoş şeyler yaşanmadığını belirtmiştir…

Bu telefonun üzerine yazılanlar 1. ağızdan yalanlandığı için bizzat talimatımla haber yayından kaldırılmıştır…

Aşağıda izlediğiniz videoda da olay İbrahim Tatlıses’in bizzat ağzından netleşmiş ve Medyum Mustafa Kılıç bize yanıltıcı haber vermesinin ardında duramamıştır…
    Bu nedenle İbrahim Tatlıses’in adını kullanarak sizlere yanıltıcı haber vermemize yol açan Medyum Mustafa Kılıç’la magazinkolik.com olarak hiçbir ilgimiz kalmadığını belirtir, gerek siz okurlarımızdan, gerekse Sevgili İbrahim Tatlıses’den özür dileriz…

Fazla İzlenmeyen Bir kanal oldugu için Agzına Geleni Söylüyor Rahat rahat.

Video Linki. http://www.dailymotion.com/video/xemb2g_medyum-mustafa-canly-yayynda-ibo-ta_people

2. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    yakışır kırocan ağama

3. PC.support

PC.support Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hacker
    Ayıp ama bu adamın yaptıgı .

4. Journalist

Journalist Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kıroyum ama stüdyo bende diyor ağamız :P

5. RiqueLme

RiqueLme Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kro ama para onda

adaletini s.kerteyim dünya

6. HnTRue

HnTRue Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    stüdyosunu ve tv kanalını bi tarafına monte eder artık. Ayıp diye birşey var ya o kadar izleyicinin önünde o yapılırmı ben bile izlerken utandım ne diyim...

7. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izleyici varmi ki :D