1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İbra İtalya'ya dönmüyor

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    İbra İtalya'ya dönmüyor
    Barcelona'nın yıldız oyuncusu Zlatan İbrahimovic'in menajeri Mino Raiola, yeni sezonda İbra'nın İtalya'ya dönmek istemediğini söyledi.

İspanya'nın Barcelona takımında forma giyen İsveçli golcü Zlatan İbrahimovic'in eski takımı Inter'in ezeli rakibi Milan'a transfer olacağına yönelik dedikodulara son noktayı yıldız futbolcunun menajeri Mino Raiola koydu.Raiola, golcü futbolcunun Barcelona'da kalacağını belirterek, ''İbrahimovic'in gelecek sezon İtalya Serie A'da oynayacağına yönelik bir olasılık yok. İbra, Barcelona'dan ayrılmıyor, buna rağmen bu tür söylentiler nereden çıkıyor anlamıyorum. O, Barcelona'yı, Barcelona da onu bırakmak istemiyor'' dedi.Futbolda yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala Avrupa futbolunda boy gösteren önemli futbolcuların adı transfer söylentilerine karışmaya devam ediyor.İsviçreli milli futbolcu Valon Behrami'nin de AS Roma'da oynamak istediği belirtildi. 25 yaşındaki kanat oyuncusunun menajerinin birkaç gün önce sarı-kırmızılı kulübün yetkilileriyle biraraya geldiği ifade edildi.Behrami'nin İngiltere deneyiminin istediği gibi gitmediği ve oyuncunun İtalya'ya dönmeye sıcak baktığı kaydedildi. Behrami'nin karekteriyle AS Roma'ya uygun yapıda bir oyuncu olduğu, şu anda formasını giydiği Premier Lig ekiplerinden West Ham United'ın, kanat oyuncusu için 6 milyon avro istediği öne sürüldü.​

2. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Çocukluğumdan beri hep onun gibi futbol oynamak isterdim.
    Fenerli olmama rağmen fener maçında attığı golde kalkıp alkışlamıştım