adaletbuysa demiş ki:
olabılır belkı pekı bı sey sorcam sımdı bu phmedıapack sro medıapach ı degıstırıor anladıgım kadarıyla oyuna gırerkene sro medıapachı eskı halıne getırebılırmı ?
hacım portları degiştirdin mi ? birinci portun sonu 2 2. port sonu16005 olması gerekiyor.

Merhaba dostlar ibot ta oyunda odine girdikten 1-2 dakika sonra dc yiyorum mena servarındaki düşük levellı charımla rahatça botu kullanabiliyorum çözüm bilen lütfen yardım etsin

Öncelikle herkeze sLmLar arkadasLar bi sorunum var benım ibot ile ılgıLı mena server ında ıken sorunsuz oLarak botu kullana bıLıorum ancak tibettekı charıma gırdıgım zmn ya dc verıo yada oyuna gırıo sonra masa ustune atıo bı yardımcı oLabıLırmısınız ? Job secıLı acaba ondan mı dıcem ama sırf o yuzden yenı account aLdım sıfırdan char açtım onunla denedım gene de aynı sonucLar var Lutfen bi yardımcı oLursanız çok sevınırım . . . Şimdiden Teşk. ederım
ayrıca eger kı yanLıs yere yazıyorsam da özür diLerim

Psyc0phaTT demiş ki:
Öncelikle herkeze sLmLar arkadasLar bi sorunum var benım ibot ile ılgıLı mena server ında ıken sorunsuz oLarak botu kullana bıLıorum ancak tibettekı charıma gırdıgım zmn ya dc verıo yada oyuna gırıo sonra masa ustune atıo bı yardımcı oLabıLırmısınız ? Job secıLı acaba ondan mı dıcem ama sırf o yuzden yenı account aLdım sıfırdan char açtım onunla denedım gene de aynı sonucLar var Lutfen bi yardımcı oLursanız çok sevınırım . . . Şimdiden Teşk. ederım
Başka serverda düzgün çalışıp diğer serverda hata veriyor ise büyük ihtimal server kaynaklıdır.

NiNCaSu demiş ki:
Psyc0phaTT demiş ki:
Başka serverda düzgün çalışıp diğer serverda hata veriyor ise büyük ihtimal server kaynaklıdır.
serverla alakasi yok bendede ayni sorun ayni server 2 car aciyorum sorun yok ama baska bi serverdan actinmi dc yiyor ayrica ben hala eski versiyon kulaniyorum sizde tavsiyem hs server la falan ugrasmiyorum

melez demiş ki:
ben çözdüm ((: olay çok basit arkadaşlar ;

1. ilk olarak ben silkroadı sildim ve yeniden kurdum. (amaç sorunsuz çalışması, sizinde yapmanızı öneririm.)
2. Daha sonra Sro2arab dosyasını indirin ve dosyanın içinde olanları direk Silkroad'ın klasörüne atın.
3. PHMediaPatcher'ırınızı yapın.
4. Run Hackshield.bat'ı çalıştırın ve manuel olarak client açın.(açılmaz ise burada sorununuzu yazın lütfen.Açılan clienti kapatmayın o Hs Server. İsterseniz herhangi bir hide programı ile arka plan atabilirsiniz.)
5. herzaman ki gibi ibotunuzu edxloader ile açın. :P

Not: Jawa'nın yüklü olması gereklidir.

Dostum güzel çözüp anlatmışsın da bir sorun var ortada. HS Server'ın bağlı olduğu ilk client açıkken ikinci clienti çalıştıramıyorum bir türlü. Yükleme ekranında takılıp kalıyor. Ancak ilk clientı kapatırsam ikincisi açılıyor ama o zaman da hs server disconnect oluyor :S

melez ordamısın ? Ordaysan bi yardımcı ol, clientli olarak nasıl çalıştırıyoruz bu ibotu ?

arkadaşlar windows 7 işletim sistemi kullanıyorum. Hackshield'i açıyorum ama 'java' ile başlayan bişeyler yazıyo çalışmıyo, java yükledim aynı sorunum devam ediyo. phmediapatcherı custom yaptıktan sonra ileriye gidemediğim için aşağıdaki yöntemden gitmeye çalışıyorum

bu sefer ise edx loaderi yönetici olarak başlatıyorum launch diyorum ama sunucuyla bağlantınız kesildi diyo daha oyuna bile giremeden. acil yardım lütfen

HS server ile ilk clienti açıyorum hiçbir sorun yok. Ardından ibotu çalıştırıp exloader ile ikinci clienti açmaya çalışıyorum ama ilk client açıkken yüklemiyor oyunu bir türlü. Ancak ilk clienti kapatınca açılıyor ama o zaman da HS serverden bağlantımız kesildiği için bi anlamı olmuyor tabii. Clientless olarak hiçbir sorun yok ama clientli olarak açamadım. Çarı görmem lazım yanlış işler yaptığı zaman müdahele edebilmek için.

Ben de verdiğin linkte derdime derman olacak bir bilgi var sandım halbuki sadece senin yakınmalarından ibaret bir konu çıktı karşıma altugk :P

proximity demiş ki:
HS server ile ilk clienti açıyorum hiçbir sorun yok. Ardından ibotu çalıştırıp exloader ile ikinci clienti açmaya çalışıyorum ama ilk client açıkken yüklemiyor oyunu bir türlü. Ancak ilk clienti kapatınca açılıyor ama o zaman da HS serverden bağlantımız kesildiği için bi anlamı olmuyor tabii. Clientless olarak hiçbir sorun yok ama clientli olarak açamadım. Çarı görmem lazım yanlış işler yaptığı zaman müdahele edebilmek için.
işletim sisteminzi nedir ??

İşletim sistemim win xp sp3. Yoksa Winxp de çalışmıyor mu bu özellik ? Multiclient butonunu işaretlediğimi hatırlıyorum. Benim derdim çift çar açmak değil, tek çar açmayı beceremedim ben :D

belki şundan olabilir edxile girerken ilk bottaki login port : 16000 ikinci botun port'u :16005 edxle girerken ayrı ayrı portlarını girip launch diyeceksin

güzel başlık olmuş hazırlayanın derleyenin bizimle paylaşanın eline koluna sağlık ama;

netframework 4.0 ibot için gerekli değil.

HackShield çalıştırmak için Java(tercihen son sürüm java.com dan otomatik yükleyebilirsiniz.)
iBot çalıştırmak için c++ library files.(ibot ile birlikte geliyor)
ve ocx dosyaları (ibot ile geliyor )

NetFramework .net dillerinden herhangi biri ile yazılmış ve netframework 4.0 ile derlenmiş uygulamalar için gereklidir. iBot .net dillerinden herhangi biri ile yazılmamış ki netframework gerektirsin. boşuboşuna indirtmeyin kotalı olanlar için az da olsa problem.

Yukarı Alt