Bu Loader muhabbeti nedir yahu? (Yeni Sayılırım Oyunda) Loader Olmadan da Pekala İbot üzerinden Run Client ilede Giriş yapılabiliyor?

Aradım biraz ama loader bulamadım amacım aslında sadece iki çar açmak ona göre iyi bi loader yayınlarsanız ve burdan linkini söylerseniz sevinirim Teşekkürler

ibot.exe ye tıkladıktan sonra bu hata çıkıyor

Evet Hayır hangisine tıklarsam tıklayım bu hata çıkıyor sonrasında da

Takımı
Galatasaray
İbot klasöründe ibot_necesseties adlı bir klasör var.Oradaki dosyaları kurun sorun kalmaz.

bu seferde sağ alt köşede silkroad client açılır gibi yapıyor ama tam yüklenmeden loader kendini otomatik olarak kapatıyor ve bu hatayı veriyor

Ya edxLoader'e portu yazıyorum start diyorum Silkroad Guard çıkıyor sonra kapanıyor. Loader'da kapanıyor. Hiçbirşey açtığı yok.

ya kardesim iiki bi bot verdiniz haa 10 tane adam hata alio umrunuzda deil zate bot indirme topic inde bu bot yok sinir oldum

ve run client bastıgımda srodir fln diyor sro_client eror hatası veriyor lütfen yardımcı olun ya

hata alıyorum ekran gelmiyor botu kurdum bota client doluyor ama oyun ekranı gelmiyor
bota pmleri görüyorum ama oyun yok yardımcı olun run client bastıgımdada sro_client eror diyor yardım lütfen

Yukarı Alt