orda yazdıklarınızı yaptım oyuna girdikden sonra Hata raporunu gönder---Gönderme cıkıyor... Hata war botta :S:S:S

ya arkadaşlar ben loadersiz girmek istiyorum

ibot u açıp normal oyuna mı girecez hiç silkroadı felan tanıtmıyacaz mı ibot a anlamadım

düzgün anlatmamışsınız loadersiz nasıl girecem bi ilgilenirseniz sevinirim

İBOT çalışio bnde fakat bazen 1 saat bazen 10 dk sona oyundan atio daha önce ekran kartı hatası veriodu şimdi direk oyundan atio SP3 kullanıyorum onunla alakası olabilirmi?

thisis a free bot.dont sell thiss bot onther site

silkroad have exclipt filan filan büsürü devamı olan biş yazıo evet hayır ve iptal varallta evet diyince
ccrpprg3N.ocx hatası verio acl yardım :((

edx_loader la açıyorum sağ altta bar doluyo kapanıyo sora oyun açılmıyor. yardım ?

Arkadaslar Rsro bot acarken .ocx li sonu bole biten bi hata oluo en basta rarda mesela calıstırırken

ya neden gıremıyoz her seyı yaptım oyun tam acılırken gıdıyo hersey kapanıyo loader dan mı acaba

SONBAHAR demiş ki:
kalamaris demiş ki:
ya neden gıremıyoz her seyı yaptım oyun tam acılırken gıdıyo hersey kapanıyo loader dan mı acaba
al bendende o kadar
isro botun son versiyonu indirip bir kere tıklayın sag alta simge olarak gelsin sonra ibota farkli klasör açtın 1 çar için 1 tane ibot klsörü olsun ben öle yapıorum oyundayım şuan 2 çar

pink3454 demiş ki:
SONBAHAR demiş ki:
kalamaris demiş ki:
al bendende o kadar
isro botun son versiyonu indirip bir kere tıklayın sag alta simge olarak gelsin sonra ibota farkli klasör açtın 1 çar için 1 tane ibot klsörü olsun ben öle yapıorum oyundayım şuan 2 çar
loaderden değilde isrodanmı oyunu açak ??

kardeş eline sağlık ama hiç acıklayıcı bi anlatım yoq sro ya ne ile giriceğimiz bile yazmıyor düzmü ibot kendimi açıyor anlamadım gitti skller felan yoq

Yukarı Alt