beeyler ısrobot kullanıyorum bı alt konumdada belırttıgım gıbı edxloaderde hata alıyorum sureklı bnde ck skldm arkadas aksama yardımcı olucak ama sımdı kullanmam gerekıyor nasl cıft char acablırım ıbotla??

bak şimdi öncelikle normal srodan gir oyuna sonra ibotu 2 kere aç yani port numarası 16005 olması gerek 2. açtığının Run client de tamamdır :wink1:

ya yine olmuyor kardes edxloaderle hata verıyordu ya aynı sekldekı hatayı burda verıyorxS

SeljukEmpire demiş ki:
bak şimdi öncelikle normal srodan gir oyuna sonra ibotu 2 kere aç yani port numarası 16005 olması gerek 2. açtığının Run client de tamamdır :wink1:
Burda yazanları uyguladın mı hocam! Olması lazım .

bak kardesım sole anlatıyım evet harfıyen uyguladım sankı ılk defa ılk denedıgımde oluyor gıbıydı sonradan cktım tekrar gırdım 2.de ıse edxloader dıye konu actm ya ordakı hatanın aynısını burda verıyor cıft charda canm ck skldı gıremedım cıft chara ıbotla calısacak baska yontem ykmu cıft charxS

burock73 demiş ki:
bak kardesım sole anlatıyım evet harfıyen uyguladım sankı ılk defa ılk denedıgımde oluyor gıbıydı sonradan cktım tekrar gırdım 2.de ıse edxloader dıye konu actm ya ordakı hatanın aynısını burda verıyor cıft charda canm ck skldı gıremedım cıft chara ıbotla calısacak baska yontem ykmu cıft charxS
Msn adresi ver ulaşayım sana sorunu çözmek için çabaladık olmadı ya sen anlatamadın. Neyse ver mailini göndereyim :wink1:

Yukarı Alt