arkadaşlar bende bir cleric bard birde wizard char var 21 leveller nemeas lionlarda kasıorm ama kasarken cok yatma problemiyle karsılasıyorum ikisi aynı canavara dalınca bir şey yok ama farklı farklı olnca zorlanıyor ikisinide aynı canavara dalmasını nasıl sağlayabilirim birde heal atma seçeneğimiz varmı bu botla ? vede char öldüğü zaman res atıp dier zamanda canavar kesen bi fonksiyon varmı ?

emc

rank8
Aynı canavara daldırma : yok.
Heal / Recovery division / Bless : var.
Ölünce party üyelerini ress'lemek : var.

Tavsiye ederim. Euro charlarını Çin tarafında kas , hem Giant olmayan / Champion çıkmayan slotlar mevcut , Hemde Wizard için ideal sadece magical vuran moblar var.

sağol öncelikle yardımın için ve party üyelerini resleme nasıl olucak ? bende wizard cleric ve bard cleric 2 tane char var ikiside şuan 23 lvl seirenlerde cp yi rahat kesiyorlar alanı kısıtlıyorum 30 range yapıyorum hemen hemen aynı canavarlara dalıyorlar ve yanımda en az 2 tane 50liik vigorla kasıyorum bardda mana cycle yüzünden mana pota gerek kalmıyor tek derdim potun 13 sn de bir basması yanımda trigger scrool int scrol ve str scrollar var bunun üstüne devil spirt var ikisinde de guard tambour mutlaka oluyor yani şuan için kasmada sıkıntı yok benim çine gitmeme amacım itemler chiense cikmasın europe ciksin ve silah almak için tee samarkanda gitmemek kıyafet almak için genede bana yardımcı olursan sevinirim partyı hpsi düşünce healleme falanv armı ?

Yukarı Alt