Arkadaşlar Böyle Bir Hata Alıryorum Dosyayı Netten İndirip 'system32' klasörünede attım 'Libraryfiles' proğramınıda ykledm ama olmuyor düzelmiyor botu çalısdıramıyorum bu hata yüzünden.. YARDIM EDERMİSİNİZ LÜTFEN?

ibotforfun dan direk indirdim bro botu yani son sürümü orda versiyon dediği .ocx dosyasının wersiyonu büyük ihimalle anlaymadım :S gitti qenede saolasın ilgilendiğn için

unforgiven, konuyu açdığımdada sölediğim gbi bu proğramıda yükledim ama qene olmadı ilglendiqn için tşekkrler kardeşim

Takımı
Galatasaray
Libaryfiles %100 çözüm olur dostum. System32 ye kuracaksın. He illa olmadı diyorsan,
ibot_necceties mi ne öyle bir klasör var içinde "regocxfiles" adlı bir .bat dosyası var onu çalıştır enterla.

arkadaşalr tşkrrler ama bnm aldıqım hatayı alanınız olrsa library files veya herhangi bi siteden arızalı olan uzantıyı inidirip system32 nin içine atmak yada i botun içindeki bat uzantılı dosyayı açıp cmd komutundan 4 parça uzantı yklemekde çare olmuyor ... TEK ÇARE FORMAT ben format attım pc ye düzeldi
İlgilendiğiniz İçin Teşekkürler..!

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Aynı sorun bende de vardı. Library indirip kurdum çözüldü.

Vala sizde olmuş ne güzel ama bnde olmamısdı libraryfile :S olsun sonuç=sorunçözüldü=iHappy ^^

pardon paparazi demısm '' sarkoLata '' tskkr edrm ddqnı yaptm bot acıldı tskkr edrm bılqı paylasımın ıcın

internet cafede site filtrelenmiş başka bi siteye upload edebilirmisiniz ya çok acil :) evde bunu yukleyince çlştı internet cafede indirlmio rapide fln upload etsek ? acil :)

bende de aynı hata veriyordu calıstııııııııııııııııı cokkkkkkkkkkkkkkkk saolun be helal olsun size :DDD

ibotu actıktan sonra *****component "tabctl32.ocx" or one of ist dependencies not correctly registered a file missing or invalid**** diye bi yazı geliyo ne yapmam gerekiyor bu baslık altındaki cewaplara baktım ama :S bsi bulamadım bi yardımcı olun :confused1: :confused1: :confused1: :confused1: :confused1:

Yukarı Alt