Kai

olduser

Silkroad'ın 12/10/10 itibariyle sisteme sokmuş olduğu server yenilenmesi sebebiyle eski Silkroad'ınız çalışmaz hale gelmiştir.Silkroad'ı silip tekrar yükleyip ve uptde yaptıkdan sonra İbot'un v 1.0.83 sürümünü indirip kurmanız gerekiyor...

İbotun yapımcısı İbot'u v1.0.80'den itibaren tek client ile çalışmaya ayarlamıştır.Bunun sebebi ise HackShield'in multi client ve illegal programlara karşı işleme koymuş olduğu bot engelleme sistemidir.Fakat EdxLoader 5 HackShield'i devre dışı bırakıyor.Ama HardMod Loader'le açarsak bir çok sorunla karşılayoruz.Bunun için HardMod Loader yerine EdxLoader5'i seçtim.

Download
EdxLoader5Beta için Tıklayınız
EdxLoader5Beta alternatif için
Tıklayınız
VirusTotal için Tıklayınız
Download

EdxLoader'i rar'dan çıkardıktan sonra çıkattığımız klasörün içindeki ''edxSilkroadLoader5.exe''yi açıyoruz.

Konuya başlamadan önce söyleyeyim,kaç char açacaksanız okadar klasör oluşturun.Örneğin ben 3chara gireceğim 3tane klasör açıp botun dosyalarını içine bir bir atacağız.Bunu yaptıktan sonra her charın kendi klasöründeki ibot.exe'yi açacağız

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Herşeyi kurduğumuza emin olduktan sonra İbot'u ve Edxloader'i açıyoruz.

- Resim Silinmiş.

(Not:EdxLoader'deki port kısmının sol tarafında ip kısmı var.Orada 127.0.0.1 yazar.1. açacağımız char için ip'yi 127.0.0.1 portu 16000 , 2. açacağımız char için ip'yi 127.0.0.2 portu 16005 yapıyoruz ve böyle devam ettiriyoruz.Ama en fazla 127.0.0.5 yapabiliriz.Daha fazla serveri yok çünkü Silkroad'ın
Aslında ip kısmının pek bi önemi yok fakat yinede böyle yapmak sorun çıkma olsalığını %0'lara kdar çekecektir.)

- Resim Silinmiş.

Ve Sorunsuz kasmanın keyfini yaşıyoruz :thumbsup:

Görsellerde bana yardımcı olduğu için Extrowe ye sonsuz teşekkürler.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

emc

rank8
1 )NOP Hackshield işaretlemezsek ne olur ? Mesela ben işaretlemedim. Girebiliyorum.
2) Her bot için neden ayrı klasör açmamız gerekiyor ? Yine mesela ben tek ibot çalıştırarak 5 adet char ile oyuna girdim.

3) ibot'ta cleric charların party üyelerini ressleme özelliği var. Aynı şekilde Heal (iyileştirme) veya Buff özelliğide var mı ?
Not : Sadece bana faydasını veya zararını öğrenmek için soruyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşım kusura bakma ama silkroadmax sitesinden çok güzel alıntı yapmışsın summer7:

Herseyi gosterdiiin gibi yapıyorum fakat oyuna girince ibot takılıyor ? windows 7 kullanıyorum sadece yonetici olarak calıstır yapınca acıyo yoksa bsobj mi ne o hatayi aliyorum :S

Kai

olduser
selcuk717 demiş ki:
Herseyi gosterdiiin gibi yapıyorum fakat oyuna girince ibot takılıyor ? windows 7 kullanıyorum sadece yonetici olarak calıstır yapınca acıyo yoksa bsobj mi ne o hatayi aliyorum :S
Windows xp de denedin mi ?

5 char açmak problem değil ama dc yerse otomatik girmesi gerek bu şekilde otomatik giriş çalışmıyor ki

ben edxsilkroadLoader5 acılıyor fakat isro botu nerden bulucagım start -stop falan sagdaki ayarlar bende cıkmıyor nası yapabiliririm?? yardım pls

Y Bende 1. client yan edex ile qiriyorum fakat 2. edx e girmeye uğraştığımda launc yaptığımda ise bana Çince bi error qeliyor ne yapmalıyım ? Yardım

collec13 demiş ki:
Y Bende 1. client yan edex ile qiriyorum fakat 2. edx e girmeye uğraştığımda launc yaptığımda ise bana Çince bi error qeliyor ne yapmalıyım ? Yardım
portlara dikkat et ilk sayfadaki anlatımı iyice oku.

Birincisini açtım Şu anda Kasıyor fakat 2. charımı sokamıyorum :( Msnden fln yardımcı olsanız ? online olanlar

Yukarı Alt