1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İbot sorum olcaktı yardım....Char kastığı yere gidiormu?

1. dangercaptan

dangercaptan Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ====???????????======
    Beyler mesela pot bitti gitti almaya pot sora ksatığı yere geri geliomu ve nasıl gelir,??

2. musarra07

musarra07 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bendede war :S Kasarken pot bitiyo ya da çar yatıyo hotanda potu fln alıo repair yaptırıo daha at alıo ata binio ama kascağı yere gitmiyo...:( kascağı alanda record yaptıktan sonra save yapmak gerekio dediler onu da yaptım ama ismini ne die kaydetmem gerekio onunla ilgilimi bi problem war acaba? onu geçtim 123 die kaydettim load dedim 123 die kaydettiğimi seçtim ama yine aynısı oluo gitmio kascağı yere ? ayrıntılı bilgi lütfen acilllLL....Help ME...

3. musarra07

musarra07 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bendede war :S Kasarken pot bitiyo ya da çar yatıyo hotanda potu fln alıo repair yaptırıo daha at alıo ata binio ama kascağı yere gitmiyo...:( kascağı alanda record yaptıktan sonra save yapmak gerekio dediler onu da yaptım ama ismini ne die kaydetmem gerekio onunla ilgilimi bi problem war acaba? onu geçtim 123 die kaydettim load dedim 123 die kaydettiğimi seçtim ama yine aynısı oluo gitmio kascağı yere ? ayrıntılı bilgi lütfen acilllLL....Help ME... :buddha:

4. emc

emc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mesela at alıp gitmeye çalıştığında ata bindikden sonra duruyor bu mesela botun bir hatası fakat bunu her zaman yapmıyor. Bazen yapıyor.
    Bir şey daha genelde script ayarlayanlar teleport başlangıç yerinden başlatırlar. Bu yanlış asıl başlatılması gereken yer en son alıp veriş yaptığı yer yani Stable(ATcı)...
    Kolay bir bot hatası bol, agBot denedim bence agBot'tan daha kolay .. Ben agBot'ta scriptleri doğru düzgün çalıştıramadım. Bunda yaptığımız scriptlar en azından çalışıyor.

5. C_Vitamine

C_Vitamine Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Bnde baqıcam daha xD

6. furkan9791

furkan9791 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede Aynı sorun war ne yapmalıyız alışveriş ten sonra hazırladığımız sprictle kasmaya gitmesi için ???