1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

iBOT pc kasıyor diyenler iÇeRi

1. mani

mani Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baktım herkes kasıyor da kasıyor diyo daha önce de yazmıştım ama biz insanlar aramadığımız için hemen şikayet etmeyi kolay buluyoruz daha önce yazdığım yazıyı kopyalayıp yapıştırıyorum

arkadaşlar aslında kasmıyo HS server i açtıktan sonra oto giziliyo ya bazen düzgün gizleyemiyo siz gizledikten sonra HİDE/SHOW SRO butonuna basın HS server in açtığı sroyu görün ve ekrana tıklatın ID , PASWORRD ekranı geldikten sonra tekrar masaüstüne gelip (windows + D )
    HS server den HİDE/SHOW SRO butonuna tekrar basıp gizleyin bakın göreceksiniz kasmaz görev yönetisini açın cpu çok düşük gözükecektir

( NOT : Eğer ID PASWORD ekranını göremezseniz oyun açıldığında kamera hareketli bir şekilde yol alıp da sona geldiğinde ID PASWORD ekranı geliyor HS server oto gizlemeyi düzgün yapsa bile sonradan gelen ID PASWORD ekranı pc yi tekrar kasıyor onun için siz ekrana tıklayın yukarda dediğim gibi masaüstün gelip HS server den sizz gizleyin
    he bu arada bazı arkadaşlar HS server in açtığı client e ID PASWORD yazıp oyuna almasını bekliyolar summer7: böyle bi saçmalık yapmıyoruz bu açılan client botun çalışması için gereklidir

2. emrekalay

emrekalay Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sagol kardeş seni bi yerde görürsem annından öpcem ya bn bunun yüzünden oyunu birakcaktım 99 lwl wiz vardı :) <3

3. mani

mani Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bunu söylemen yeter kardeş

bir teşekkür yeter de artar bile

4. BthnCvk

BthnCvk Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardş Dediqin Şey Mantıklıda...Bn Anlamadım...Msn Varsa Ordan Anlatırmısın.

5. mani

mani Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gayet açık kardeşim iyi oku yavaş yavaş yine anlamazsan bakarız çaresine

ama anlamaya çalışarak oku