bot düzqünce kasılıo repair veya pot gbi ihdiyacları olduqunda düzqnce şehre qidio
ama şehre düşünce oto start demio summer4: bide ..
şehirde ben start dedikdn sonra kasılma alanına qeldiqnde bot qene oto start demio neden olr summer4: :( soru:

Teşekkürler...!

emc

rank8
Bazen yapıyor, bir kaç gün önce bot kasma alanında adamı öylece ortalıkta bırakmış. Charda ölmüş,durmuş, tekrar gelmiş tekrar beklerken ölmüş.

Loop ayarlarına bir bak istersen klasik cevap. Bir de Botuna kısayol yarat orada bot başlar başlamaz kasmaya başlasın seçeneği işaretli olsun. mesela benim charlarda işaretli değildi. Clientless DC yiyince tekrar bağlanınca öylece bekliyorlar. Tabii her zaman olmuyor.

> Bot bazen kasma alanına gidince 2 skill atıp öylece bekliyor. Yaratıkları işaretleyip attack yapmayabiliyor. Belli bir hata kodu vs.. yok.
> 34A6 chardata diye bir hata meydana çıktı, nedir bilen yok ? Kimisi magic popdan gelen sun kolyelerden kaynaklanıyor. demişler Bende Yan chara attım hata devam.

sorun çözüldü arkadşlar tşkkürler yorumlarınız için. Şimdi aynen sbot gbi şehre dönüyo alış verişini yapıyo kasılma alanına qidio. bi başkasının çarının arkasına takdım çarı trace ddim bottanda record scprit ddm aynı sbot qbi hareket edio :D kasılma alanına qidince atack yapıo.. iyi forumlar

Yukarı Alt