1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İbot oto Login giris sorunsuz...

1. dreamworks

dreamworks Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yaptığımız işlemlerle ibotun çarımızı otomatik kasma sistemini kuracağız. İsterseniz bilgisayarınızı açtığınızda farenize bile dokunmadan çarınızı kassın isterseniz ibota sadece çift tıklayarak kendisi clienti açsın çara girsin ve kassın.

ibot dosyası nerede kuruLuysa 2 cı resımdekı gıbı hedef yazan yerdekı gıbı yapınız benım tavsıyem ıbot varsa yerel dısk D klasorune koymanız ordan gostermenız..

3 resimdede ilk iki resımdekı uygulamaLarı yaptıgınızdada kısayoLu kopyaLayıp BasLat/tüm programlar/Başlangıç sag tıklayıp aç dedıkten sonra ıbot kısayol oraya yapıstırın.ondan sonra pc kapatıp acsanız dahı ılk olarak ibot açıp direk otomatık olarak charı oyuna kendısı sokar..yok baslangıcta otomatik sokmasın ben kendım sokarım dıyorsanızda yaptıgnız kısayol ibotu masa ustune atıp tıklamanız yeterlı baska hıcbır işLem yapmadan bot kendiliginden oyuna giricektir.

Çar dc olduğunda otomatik oyuna girer. clienti kendı kapatıp oyuna kendı girer...

run clıent calıstırıp oyuna dırek kendı gırer..run clıent calıstırmak ıcın ıse ibot icine girip srodir.. yazan yapılandırma ayarının ıcındekı yeri silip C:\Program Files\Silkroad\ yazıp kaydetmenız yeterLıdır.. Silkroad yerel dısk C degıLde yerel Disk D ise o zaman D:\Program Files\Silkroad\ yapmanız yeterLıdır....

not yalnızca tek char ıcın gecerlıdır.Loader kullanmadan..yok benı sarmadı ben LoaderLa 2 3 char kascam dıyorsanız tekrardan ibot dosyasının ıcındekı srodir.. icine gırıp orda yazan C:\Program Files\Silkroad\ SiLip tekrardan eskı haLı Olan C:\\Program Files (x86)\\Silkroad\\ yapmanız yeterLıdır yaptıgınızda dırek ıbot loaderLa kuLLanabıLırsınız.. ama ben tek char kascam dıyorsanız dc yesede kendısı oto girsin dıyorsanız dedıgım tarzda yaptıgınız an sorunsuz sekıLde 7/24 kasarsınız gonuL rahatLıgı iLe..

Herseyı detayLıca anlattım yapılan ve yazıLanLarı uyguLarsanız hatasız ve sorunsuz sekılde rahatca kasarsınız....

Server numaraları:

1 Xian
    2 Aege
    3 Troy
    4 Athens
    5 Oasis
    6 Venice
    7 Greece
    8 Alps
    9 Olympus
    10 Tibet
    11 Babel