Merhaba,bot çok güzel seri kasıyor fakat loops ayarlarını pek anlamam.Bana resimli anlatım olarak veya ayrıntılı olarak anlatabilcek varmı...Pot 10 tane filan kalınca mesela köye gidip alması lasım sora aynı yere gelmesi lasım bunu nasıl ayarlarim???

SaygıLar....

Peki gidim pot almasını filan otomatik olarak nasıl ayarlıcam ve o script in yerini gösterdim dielim onglar .İlk pot bitti gitti oto almaya onu nasıl ayarlıcam??Ve ondan sonra otomatik masla alanına gelmesini ??

silkroadlife

Bilgiliyim
ilk botu başlattıgın yer neresiyse bot otomatik olarak oraya gider tekrar pot aldıktan sonra
nasıl pot alca konusundada
- Resim Silinmiş.
buy settings bölümüde pot ayarı kaç adet pot alcan filan

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
silkroadlife yazdı:
ilk botu başlattıgın yer neresiyse bot otomatik olarak oraya gider tekrar pot aldıktan sonra

Şimdi abi,İlk olarak potları ayarlıcam buy menüsünden ondan sora potlar azalınca o otomaitk olarak döncekmi ne ayar yapçam ??
Scrpit hazırlarım record dan örendim geri dönüşte canavarlara gitmesini salarımda pot almaya gitmesini nasıl yapçam ??

silkroadlife demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Şimdi abi,İlk olarak potları ayarlıcam buy menüsünden ondan sora potlar azalınca o otomaitk olarak döncekmi ne ayar yapçam ??
Scrpit hazırlarım record dan örendim geri dönüşte canavarlara gitmesini salarımda pot almaya gitmesini nasıl yapçam ??

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

silkroadlife

Bilgiliyim
return to city when bölümdeki 1-8 arası towna ne zaman gitsin bölümü [hp pots 10 olunca mp pots 5 olunca gitsin ]

Peki mesela semerkand dayım potlar bitti auto town çekti hotana geldi alışverişini yaptı ondan sora scripti hotandan ışınlanarak semerkand a gelcemm bot algılıomu ve devam ediomu ?

Ve şey farketttim jangandayken charla yalnışıklı arrow işaretliceme bolt işaretledim jangandada sade arrow var biliosunuz bolt aldı ve kullanılıo arrow die kullanırmıyım ? ?? ? ??

silkroadlife

Bilgiliyim
dangercaptan demiş ki:
Peki mesela semerkand dayım potlar bitti auto town çekti hotana geldi alışverişini yaptı ondan sora scripti hotandan ışınlanarak semerkand a gelcemm bot algılıomu ve devam ediomu ?
eder

Yukarı Alt