Skilleri kontrol edin.Charın kasma alanını seçtiğinizden emin olun. En önemlisi ise ''start bot''a bastığınıza emin olun.

denemek için yeni çar açtım skill yok normal saldırıorda yeri seçtim canavarların hepsinin görüor yanlarına gidior işaretlior ama saldırmıor ben saldırınca itemleride topluo deliricem ya summer4:

TRDepresyon demiş ki:
denemek için yeni çar açtım skill yok normal saldırıorda yeri seçtim canavarların hepsinin görüor yanlarına gidior işaretlior ama saldırmıor ben saldırınca itemleride topluo deliricem ya summer4:
Inventory bölümüne gel weapounu bul Set 1st Weapona tıkla ve dene

Skill yoksa acaba use normal attack işaretli mi desem?

deniyim 2 sinide . ama ilgilendiğiniz için teşekkürler :).. ama bnce 1st itemden kynklanıor bide su internet problemim olmasaydı sürekli keslip geri gelmeseydi süper olucaktı hadi inş çalışır 1st yapınca :)

Charda skill bile yokken first silah olayı pek etkilemez... ama Use normal attack etkiler... :twisted:

TWEETY demiş ki:
Charda skill bile yokken first silah olayı pek etkilemez... ama Use normal attack etkiler... :twisted:
adamın skilleri var zaten denemek içi sıfır char açmış onda skill yok diyor dikkatli bak :twisted: :twisted:

evet 1st etkilemedi ama use noemal attack etkiledi saolasınız hepinizden Allah razı olsun iyi günler :)

Yukarı Alt