Arkadaşlar ibot güncel sürümü kurdum 1.76b yi güncel loaderıda indirdim ibotu açıyorum loaderlı veya run cliente basınca ibot kendiliginden Force Exit a basıyo ibottan çıkıyor pls helppppppppppppp daral: daral: daral: daral: daral: daral: daral: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: summer5: summer5: summer5: summer5:

aynı sorun bende de var ıbotu calıstıramıom.calıstıranlar varsa nsl yaptıgını bı anlatsın lutfen

arkdaslar ben sorunu buldum ıbotun yenı versıyonu cıktı 1.77 onu kurarsanız sorun duzelcek

Takımı
Galatasaray
run client'e basmayacaksınız.önce ibot'u çalıştırıp loader ile oyuna gireceksiniz.bot zaten karakterinizi otomatik algılıyor ?

arkadaşlar oyuna giriyorum masa usdune atıyor her girdigimde aynı güncel sürümünde de aynı hep atıyor masa üstüne

arkadaşlar masa üstüne atıyor bndeki tek sorun bu oyuna giriyorum tam başlatacam masa usdunde yani 30 sanie içinde masa üsdü 4 kez pcden silkroadı tam sildim kurdum indirdim güncel verisyonu ama masa ustune atıyor çözüm olacak olan varmı

Yukarı Alt