1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

iBot Hakkında Araştırma

1. Yukie

Yukie   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    -PC Donanım ve Yazılım Teknolojileri Uzmanı -Fotoğ
    iBot: projecthax tarafından geliştirilmiş C++ tarzı bir programdır. Agbot gibi bağlantıyı kendi üzerinden geçirerek bu şekilde çar hakkında oldukça kontrol sahibi olabiliyor.

Ana Sitesi: http://www.projecthax.com

Araştırma sonuçları: (% üzerinden, 10 kişi ile birlikte oylanmıştır)

Genel ortalama=62,43 Ücretsiz olmasına karşın tamamen güvensiz olması nedeni ile tavsiye etmiyoruz.
    (Ortalama etkileri;
    Fiyat/Piyasa= %21
    Kasma Hızı= %16
    Güvenlik= %20
    Loop ve ReBUY= %5
    Skill'ler ve Upgrade= %4
    2nd Weapon Buff= %5
    DC Olasılığı: %10
    AutoParty= %2
    Auto Login= %5
    Stats= %1
    Auto-Config= %1
    Auto-Potion ve Other Item Using= %3
    Item Filter= %5
    Ek Fonksiyonlar= %2
    )

%100-85=mükemmel
    %84-70= iyi
    %69-50= ortalama
    %49-35=idare eder
    %34-0=Vasat

Fiyat/Piyasa:Ücretsiz %100

Kasma Hızı: Bazen takılma ve skill güncelleme nedeni ile ortalama bir özelliğe sahip %84

Güvenlik: Tamamen berbat bir yapıya sahip durumda olması ile güvenlikten mahrum bir yapıya sahip.%3
    -Yapılan denemelerde,(auto-login) ID ve PW girişlerinde çok basit bir yapı ile kaydetmesi nedeni ile güvensiz.
    -Silk alınmadan yapılan denemelerde çar farkedilmiş ve karaktere BAN cezası almıştır.
    -Silk alındıktan sonra yapılan denemelerde çar farkedilmiş ve karaktere BAN cezası almıştır
    -Database sistemi zayıf olması nedeni ile işlev sırasında gelecek zararlarda (trojan, keylogger..vs) tamamen savunmasız.

Loop ve ReBUY: Loop konusunda buying işlemleri çok güvensiz gerçekleştiriyor. Ancak kasma yerine gitme oluşturması oldukça başarılı. %80

Skill'ler ve Upgrade: Skiller konusunda özellikle warlock skillerinde büyük sorunlar yaşamaktadır. Skill upgrade (yükseltme) de oldukça sorunlu tüm skilleri yeniden dizmek bile gerektiği oluyor.%60

2nd Weapon Buff: Bu konuda oldukça başarılı diyebiliriz. Ancak kenardaki "Always On" seçeneği açık olmadıkça biraz zayıf kalıyor. %94

DC Olasılığı: "Faster training" fonksiyonu açıkken çok daha kolay DC verme göz önünde bulunmaktadır.Kapalı olmasına rağmen her ayar kaydetmede, item değişiminde, ikinci silah bufu basarkende item değiştirmesinde, yeni skill veya bulunan skill upgrade durumlarında oldukça lag yaratmaktadı. Büyük DC sebebi veriyor. %35

AutoParty:Bu konuda oldukça başarılı, ayrıca oto-taxi yaması ile tam bir harika yaratmış. Fakat etrafındaki kişileri davet etmek gibi bir fonksiyonu bulunmayıp sadece "Party Match" bölümünde bulundurması biraz buruk bir etki yaratıyor. %97

Auto Login: Clientless haricinde "auto-login" fonksiyonunun bulunmaması, girişlerde ID ve PW yi tamamen dümdüz bir kayıt biçimi ile güvenliği çok sarstığından dolayı neredeyse tamamen başarısız demek zorundayız. %12

Stats:İstatistik bakımından oldukça müthiş bir yapıya sahip her koordinattan, hangi skillere kadar kullandığına kadar hepsini kayıt ediyor ve daha sonrada incelemenize imkan veriyor. Hatta en son ne zaman giriş yapmaya başladığınız ve kaç kere girdiğiniz, en son girdiğiniz zamanlar ve en son DC olduğunuz zamana kadar istatistik tutuyor. Fakat bu harika istatistik tutulurken aşırı işlemci yorması ve bağlantıda büyük yer kaplaması ile biraz olsun sıkıntı çıkarıyor.%94

Auto-Config:Bu konuda oldukça güzel bir yapıya sahip, her yeni gelen sürümlerle dakikalarca ayar yapmanıza gerek kalmıyor. %100

Auto-Potion ve Other Item Using:
    Oto-Pot ve diğer itemleri kullanma konusunda oldukça iyi, çokta başarılı olmasada, ihtiyacı gidermesi ile yinede göz doyurmayı başarıyor. %92

Item Filter:
    Tamamen kaba bir düzen ile çok etkili bir düzene sahip değil. Çok daha etkili bir fonksiyona sahip olabilirdi. %75

Not:Ability Pets, fonksiyonu denenmemiştir. Muaf tutulmuştur.

Ek Fonksiyonlar: Kullanıcı arabirimi biraz kötü, Minimode, auto-fuse, auto-taxi, auto-mastery-upper ve kendine has bir loader (edx loader).... fonksiyonları mevcut oldukça başarılı fakat auto-stat fonksiyonu bulunmaması ile bir nebze eksiklik yaşatıyor. %90

2. Megadeth_

Megadeth_ Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Trackstar

Trackstar Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ibot o kadarda güvensizmi acaba kullanılmayacak kadar bu topicle beraber vazgeçtim. teşekkürler :(

4. bbsport

bbsport Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saçmalık 1senedir kullanıorum hemen hemen ban yok ayrıca sayesiinde 87lwl oldum

5. MainMagic

MainMagic Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Game Master
    mbot da paralı oldu mecbur bunu kullancam

6. MakaramaSuko

MakaramaSuko Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen saçma % leri bırakında sorunsuz kasıyoz şahsen ben sadece sp cave için kullanıyom bi zararınıda görmedim.

7. asker8r

asker8r Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel bot ama banlanma riskii fazla