media.pk2 yi nasıl patch licem konusunda bırı bana yardım edebılırmı

hes serverı acıyorum ikinci sroya gırmeye calısırken loader acılmıyo gelıyo hemen qidiyo napmalıyım

T0lqA_07 demiş ki:

hes serverı acıyorum ikinci sroya gırmeye calısırken loader acılmıyo gelıyo hemen qidiyo napmalıyım
Aynı şey bendede war moderatörlerden acill yardım istiyorzzzzzz!!!!!

tantana33 demiş ki:
T0lqA_07 demiş ki:

Aynı şey bendede war moderatörlerden acill yardım istiyorzzzzzz!!!!!
Bende de hemen gelip gidiyo ama arada launch a hemen tıklamayı başarıyorum bu seferde 2 dk sonra dc :!!&%&! :!!&%&! yardım pray: pray: sin: :!!&%&!

MERHABA ARKADAŞLAR BEN WARLOCK BARD CHAR KASIYORUM FAKAT BUFLARI YAPTIKTAN SONRA WARLOCK U ALIYOR . SHIELD I ALMIYOR BU KONUYLA ILGILI HERHANGI BI FIKRI OLAN VARSA YARDIMEDİN LÜTFEN TEŞŞEKKURLER :?:

kardeş oyuna nasıl girdin ya bizim hep sorun var bir türlü giremedik oyuna da bu arada kalkanı almaz sonra kardeş bardsan kötü oluyo kalkanı alamıyo bot

Arkadaşlar değişik loaderları deneyin ben Ibot ile kasıyorum şuan.Loader dan kaynaklanıyor problemleriniz.. :coffee:

Bankada ibot çalşmayı durdurdu dıyor herşey sağlam sadece bankaya girdimi ibot çalşmayı durdurdu dıyor neden?

Silkroad-R de 5000 tane oku alıyor sonra kasma yerine de gidiyor ama arrowu takmıyor.Çocuk gibi canavarların peşinden koşup duruo :D Ne yapmam lazım.Script kodu varsa söyleyin ekleyeyim.

Şimdiden teşekkürler.

beyler bndede ibot görevvi vermiyor
sp cavede ne görevi alıyor nede görevi veriyor bi vede sürekli critical error felan yazıyo....
yardımlarınızı bekliyorum çok acil.............

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BEN İBOT U İLK DEFA KULLANICAM BOT U İNDİRDİM AÇMAK İSTEDİĞİM ZAMAN (Please place iBot Tool in you iBot folder!) error veriyor çözümünü bilen varsa acil lazım

Ben oyuna girebiliyorum bot ile normal fakat oyuna girdikten 2 dakika sonra en geç dc veriyor bunun neden olabileceğini bilen var mı acaba?

Bu bot diger sürümlere nasıl uyarlanabilir herhangi bir private serverda ne gibi degişiklik yapmak gerekir bilgi verebilirmisiniz.

Arkadaşlar çok fazla dc alıyorum sizce sebebi ne olabilir client ile açtıgım zamanda clientless açtıgım zamanda 2 dakika da bir dc alıyorum şuan 27. dakikada clientless mod ile 11 kere dc yemişim. Bunun sebebi sizce neden olabilir oyuna girip ilk 2 dakika içinde dc yemek?

Herseyi yaptım ama girerken direk dc oluyor :(( daha oyun bile acılmıyor SilkroadR yazan küçük yer cıkıyor 1-2 sn sonra dc :(

Yukarı Alt