runtime error falan hikâye.... çar oyuna girse bile 4-5 dkka sonra dc oluyoruz.... eee bunun çözümü var mı onu söleyin. piyasada çalışan Loader yokki. varsa söleyin bizde kullanalım... runtime erroru sonra düşünürüz...

silkroadlife

Bilgiliyim
en kısa zamanda hallederler
botun Clientless özelligi çalışmıyor ama bot Clientless'e atıyor

Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
silkroadlife demiş ki:
en kısa zamanda hallederler
botun Clientless özelligi çalışmıyor ama bot Clientless'e atıyor
bot istediği kadar Clientless'a atsın yinede 5 dakika sonra DC veriyor..
her halukarda silkroad bağlantınızı ortadan kaldırıyor..Silkroad klasöründeki en ufak değişiklik DC yada masaüstüne atma sorununa sebebiyet veriyor .Yinede oyun bu kadar rahat girebildiğimiz için şükür etmeliyiz bot alınır veya bulunur bir şekilde :headbang:

yaw ben comdlg32.ocx hatası aldım verdiğin programları kurdum ama düzelmedi yardım pls

:oldie: yaw ben comdlg32.ocx hatası aldım verdiğin programları kurdum ama düzelmedi yardım pls :oldie:

silkroadlife

Bilgiliyim
ibotun içinde iBot Necessities isimli klasör var regOCXFiles aç ve 5 kez tamam dicem sonundada herhangi bir tuşa bas ve tekrar ibotu aç düzelecektir

Bir sürü hata vermişti hepsini hallettim.Karakter eşya alışı bile yaptı hazı scipts kullandığımda takıldı ben düzelttim kasma alanına götürdüm ama buf skillerini kullanırken incorrect versiyon mu diyordu yada oyun illegal program hatası gibi bişey diyor aynı dc ekranındaki gibi oyundan çıkıyor.Buf basmadan birkaç defa sadece atak skillerini çalıştırdığımda çalışmıştı silah yandı o anda towna gitti ama her ne kadar buffları ayarlasamda oyun hata veriyor.Buff ayarlarında sorun yok.Buffsuz mu çalıştırmamız lazım.Bİrde genelde buffları ayarlarken dc verebiliyor ekrana bişey gelmesede botta yazıyor...Bot son sürümü çalıştırıyorum

yahu ekran kartı vb özelliklerim yüksek olmasına rağmen clientless a atıyor nedeni nedir bunun.

öncelikle teşekkür ederim çok güzel bir konu olmuş ve gayet açıklayıcı olmuş.botta bir sorun dışından hepsini halletim galiba.bot kasarken 50 lik pottan bir tane harcadıgında diğer 50 liğe geçiyor.bunu nasıl düzeltebilirim?

İlk başta comdlg32.ocx hatası aldım sonra wermiş oldugun dosyayı indirerek düzelttim.
bir daha denedim gene girmedi bu sefer
silkroadlife demiş ki:
ibotun içinde iBot Necessities isimli klasör var regOCXFiles aç ve 5 kez tamam dicem sonundada herhangi bir tuşa bas ve tekrar ibotu aç düzelecektir
denedim gene olmadı
işin kötü tarafı hata fln aldıgım yok tıklıyorum ibot a girmiyor açmıyor programı hadi vista dedik yönetici olarak çalıştır yok ondada tık yok
bi yardım edersen sevinirim

ayrıca şöle bişi geliyor hata sanırım

- Resim Silinmiş.

yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşk.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tavananna demiş ki:
İlk başta comdlg32.ocx hatası aldım sonra wermiş oldugun dosyayı indirerek düzelttim.
bir daha denedim gene girmedi bu sefer
silkroadlife demiş ki:
denedim gene olmadı
işin kötü tarafı hata fln aldıgım yok tıklıyorum ibot a girmiyor açmıyor programı hadi vista dedik yönetici olarak çalıştır yok ondada tık yok
bi yardım edersen sevinirim

ayrıca şöle bişi geliyor hata sanırım

- Resim Silinmiş.

yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşk.
seninki hata değil no ya bas bot açılsn

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Benim bir iki sorum olcak charı bota koyuyorum kasma yerine götürüyorum kastıktan sonra şehirde alışverişini yapıyor ve clientlessmod a geçiyor 20-30 dk sonra dc yiyor ama sadece şehirde oluyor birde tabletler satılacak olarak işaretli fakat yerden toplamıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

EnDZoNe

ya beyler ben bu 16000 nolu porttan oyuna giremiyorum .... çince yazılar çıkıyo hata veriyo oyuna giremeden

Yukarı Alt