1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ibot Dc sorunu

1. IZMIRLI24

IZMIRLI24 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ıbotu acıyorum exloederle oyuna gırıyorum gırdıkden 1 dakka sonra sunucuyla olan baglantı kesıldı dıor kapanıyor nedenını bılen varsa yardım edebılırmısınız lutfen herseyı denedım forumlardakı soruncalara baktım ama caresını bulamadım son care olarak buraya yazmak zorunda kaldım

2. ACEofSPADES

ACEofSPADES Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de aynı sorun var yada oyun direk kapanıyor

3. yasinbaris

yasinbaris Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci (Malesef)
    http://www.mediafire.com/?es6duonfk4j2wdq

http://www.mediafire.com/?4r5i9y865xcaq0g

1. İndirdiğimiz "[iBot] HS Server - Released v1.0" ve "[edx33] Silkroad Loader" dosyalarını silkroadın klasörüne, yeni versiyon ibotu da eski versiyon ibotun bulunduğu klasöre atıyoruz.

2. Silkroad klasöründeki PHmedia patcher programını açıp "custom" seçiyoruz sonra "patch" tıklayıp tamam tıklayıp kapatıyoruz.

3. Hack shield HS server programını açıyoruz "Launch sro" tıklıyoruz ve silkroad açılıyor. Bu açılan silkroadla işimiz yok onda hiç bir işlem yapmıyoruz yani id pw girmiyoruz o gizli olarak kalmalı.

4. ibotu açıyoruz.

5. edxloaderi açıyoruz. Loaderde Redirect gateway server işaretleyip devamındaki son satıra port numarasını 16000 yazıyoruz ve loaderde launcha tıklıyoruz.

6. Silkroad tekrar açılmış olacak ve bu son açılan silkroada id pw girip çarımızı kasmaya başlıyoruz.

Sorun olursa yazın :beer:

4. dadopurso

dadopurso Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Olmuyo işte 1daka sonra düşüyor oyundan.DC DC

5. darknecromancer

darknecromancer Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede dc hatalari aliyordum ama sorunumu cozdum 3 gun dur surekli oyunda olmama ragmen 1 kere dc yemedim. Kusura bakma yardimci olamiycam bu sefer. Sonra forumdan ileri zekalilar uckagitciliga basvuruyorlar (gecen e-mail hesabimin haclenmeye calisilmasi gibi) sozum meclisten disari.

6. Kivi

Kivi Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu son gelen güncellemeyle olan birşey sanırım bu DC sorunu. Yapacak bişey yok ibotun yeni sürümlerini bekliyicez düzeltilir muhtemelen..

Ps: bende sbotda var ama mecburiyetten kullanmam lazım ibotu :P

7. proximity

proximity Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yasinbaris anlattıklarını uyguladım. İlk silkroad açıldı ona dokunmadım ve loaderdan ikinci silkroadu açmaya çalıştım. İkinci silkroad bir türlü açılmadı, yükleme ekranında takılı kaldı. Üstüne üstlük artık normal olarak silkroadu da açamıyorum. Serverlar bakımda hatası veriyor. Loaderdan açmaya çalıştığımda ise kore dilinde bir hata veriyor. Çalışan oyunu da kaybettik :(

8. karahilaltr

karahilaltr Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    interntten herhangi bi yerden şu anda bulundugu versionun media pk2 sini bul ve silkroad klosörünün içine at yani değiştir media pk2 ni düzelecektir.

9. hamster544

hamster544 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar windows 7 işletim sistemi kullanıyorum. Hackshield'i açıyorum ama 'java' ile başlayan bişeyler yazıyo çalışmıyo, java yükledim aynı sorunum devam ediyo. phmediapatcherı custom yaptıktan sonra ileriye gidemediğim için aşağıdaki yöntemden gitmeye çalışıyorum

bu sefer ise edx loaderi yönetici olarak başlatıyorum launch diyorum ama sunucuyla bağlantınız kesildi diyo daha oyuna bile giremeden. acil yardım lütfen

10. tantana33

tantana33 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ( edx loaderi yönetici olarak başlatıyorum launch diyorum ama sunucuyla bağlantınız kesildi diyo daha oyuna bile giremeden aynen kardşimde olan bendede oluyor lutfen acil yardımmm)

11. Raidestric

Raidestric Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    kardes charı kasmaya saldıktan sora HS server ile acılan 1. sro yu kapasak bi sorun olur mu ???

12. korn

korn Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oyuna ibotla Win 7 de nasıl gircez yaaa