1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ibot banlanma riski

1. mani

mani Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar adminlerin de söylediği gibi bütün botların banlanma riski vardır ücretsiz ya da paralı olması değişmiyor

örneğin paralı olan isrobot u kullanan arkadaşın çarı daha yeni bu hafta banlandı 55l wl crosbow 30.000 sp vardı
    o da öle çok kasmamış
    Anlaşıldığı üzere sro adminleri (veya GM her ne zıkkımsa ) kendi kafalarına göre banlıyolar para botlarını banlamadıkları gibi

ama herkesin söylediği gibi çarınıza en az bi 50 - 100 silk atarsanız banlanma riskiniz düşüyor ( benim başka bir tespitim de genelde avrupa çarlarının banlanması çinleri pek banlamıyolar )

belki herkes bunları biliyodur ama yeni olanlar için yazayım dedim

bu arada ibot sorunsuz çalışıyor tavsiyemdir ( her türlü ban yiyeceksek neden paralı bot kullalım demi summer3: )

2. inancerkan05

inancerkan05 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gereksiz konu ve yanlıs konus KİLİT ..

Bilgi: 1.si dostum 5 senedir silkroad online oynuyorm ve oyunda sadece 1 tane charım banlandı. O da sadece virüslü bot indirdiğim için oldu.

Anlaşıldığı üzere sro adminleri (veya GM her ne zıkkımsa ) kendi kafalarına göre banlıyolar cümlende saçmalıyosn çünkü onun banlanma kuralı var ,)

Eğer ki botun İsrobot ise bir pc de 2 char açamazsın yeni gelen kurallara göre.
    2. pc de char açamazsın yeni gelen kurallara göre.

Eğer ki botun Sbot ise en fazla 2 pc den girebilirisn ancak sınırsız chara girebilirsin [pc n kaldırdıgı sürece sorun yok :) ]

Banlanma sorunlarından birisi de eğer ki birine küfür ettiysen şikayet üzerine block yemişsindir 3 kere tekrarlandığı anda ban yemişsindir.

Hadi bunların hiçbirisi olmadı diyelim.
    5 senelik silkroad online oyun bilgime göre silkroad onlineyi diğer oyunlardan ayıran tek bir şey var.

HAKSIZLIK YAPILMAMASI :wink1:

KONU KİLİT LÜTFEN.