Merhaba,

Arkadaşlar Ben Bu Sitedeki Auto Giriş Konularının Hepsine Baktım Ama Bir Türlü Bulamadım Cevabı O Bakımdan Yeni Başlık Açtım,

Öncelikle Sorunum Şu, Önceden Yaptığım Gibi Auto Relog İçin code Oluşturdum Serveri id pw çarın ismini hepsin Ayarladım Ama Code'u Aktif Ettiğimde, Gerek .bat Gerekse İbot Yeni Kısayol Yöntemiyle Clientless Girmiyor.. Clientless'i Seçip Connect'e Tıkladığımda Giriyor Çara Kendiliğinden.. Lütfen Bu Konuda Yardımcı Olun Teşekkür Ederim

Varsa Bu Sorunun Cevabını Bilen Lütfen Yardım Etsin...

aynen bende sorcaktım bunu .
bişey daha sorayım clientless ile çift char açılıyor mu ve 2side auto giriyomu ?

emc

rank8
9 char açılıyor.

10 cu charda run-time error 7 out of memory hatası veriyor.

emc

rank8
"C:\_iBot_Public_Released_v1.0.85_Clientless\iBot.exe" SN:43 SU:username SP:password AS:charname AB:2 AC:8000 CL

bu şekide olacak bendeki örnek server caspian 43
username ve charname de büyük küçük harf rakam altçizgi bunlara dikkat edin.

hiç bir şey yapmana gerek yok aynı botu açtıkca açılıyor direk clienless giriyorsun son versiyonu denediniz mi 85c çıkmış

Mateso demiş ki:
hiç bir şey yapmana gerek yok aynı botu açtıkca açılıyor direk clienless giriyorsun son versiyonu denediniz mi 85c çıkmış

Evet Son Versiyon Var. emc nin verdiği şekilde oluyor normal auto login codelarını girdiğinizde olmuyor dediğim şekilde yapmanız gerekiyor o zaman , o beni anlamış saolasın emc allah senden razı olsun kardeşim... ah şu bot birde auto pt atsa :) hiç uğraşmaya gerek kalmayacak...

Not: İbot kendni kapatmıyor programın kendisi gidiyor ama görev yöneticisinde hala çalışıyor gözüküyor ona göre dikkatlı olun runtime hatası ondan veriyor sanırsam bende alıyorum :)...

Yukarı Alt