ancalimonnn demiş ki:
merdan003 demiş ki:
Arkadaşlar windows 7 benım pc PHMediaPatcher acıp Custom yapıyorum launch dıyorum Hata verıyor ve kapanıyor yardım edin...
aynen bende aynı dertten muzdaribim...
Konuyu açan kişi fazla bilgi sahibi olmadan böle konulara yeltenme.
Arkadaşlar bu sorunun çözümü Silkroad a işlemlerden bakıp açık olmadığından emin olun. Ayrıca win7 ve vista işletim sistemlernde bilgisayarınızdan gerekli ayarları yapmadığınız sürece ibotla ilgili olan bütün programları yönetici olarak çalıştırmanız gerekmektedir MediaPatcher de buna dahildir :thumbsup:

namoo demiş ki:
ancalimonnn demiş ki:
merdan003 demiş ki:
Arkadaşlar windows 7 benım pc PHMediaPatcher acıp Custom yapıyorum launch dıyorum Hata verıyor ve kapanıyor yardım edin...
aynen bende aynı dertten muzdaribim...
Konuyu açan kişi fazla bilgi sahibi olmadan böle konulara yeltenme.
Arkadaşlar bu sorunun çözümü Silkroad a işlemlerden bakıp açık olmadığından emin olun. Ayrıca win7 ve vista işletim sistemlernde bilgisayarınızdan gerekli ayarları yapmadığınız sürece ibotla ilgili olan bütün programları yönetici olarak çalıştırmanız gerekmektedir MediaPatcher de buna dahildir :thumbsup:
Senden Daha Fazla Bilgi Sahibi Olduğum Kesin Bişey.
PHMediaPatcher Dosyasını Yönetici Olarak Açmak Gerekmez.
Benim Anlattım Şekilde Yapılırsa Sorunsuz Çalışır.
iBot İle 8 Çhar Açık Ve 7/24 Açıyorum 0 Lag Ve 0 DC Sadece Salı Günleri Uptadete DC Yiyorum O Kadar.
Bir Daha Konuma Girip Abuk Subuk Yorum Yapma.

1-PHMediaPatcher Dosyasını Açıyoruz.Custom Seçeniğine İşaretleyip Patch Diyoruz Ve Kapatıyoruz.
(Eror Loading Mediapk2) veriyor

ark lar bende win 7 kullanıyorum. yukarde dediklerinizin hepsini farklı yöntemlerle defalarca yaptım fakat hep ayn ı sonucu aldım. en son edx loader ile client seçip portu düzenleyip launch'a tıkladıgımda ilk başta çıkan yaşlı adam resmi geliyo sonra oyun açılacak bu sefer diye seviniyorum mutlu oluyorum ama hevsim 3 saniye sonra geri kaçıyo çünkü yaşlı adam resmi gidiyo öylece kalıyo ekran ne oyun açılıyo nede başka bişey oluyor ve bende boş boş öylece bakıom ekrana sinirlenerek. bu konuda baan biri yardımcı olabilirmi acaba?? ben beceremedim bu yöntemlerle hepsini denedim defalarca hemde fakat sonuç aynı. acaba sorun bendemi yoksa pc de eksik bi programmı var anlamadım gitti biri yardımcı olursa sevinirm....

Yukarı Alt