1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

i-Phone'suz öğrenci kalmasın


 1. Crown

  Crown Old School olduser rank8

  Kayıt:
  14 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  3.132
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Ankara
  [​IMG]

  Yeni üniversiteye başlayacak öğrencilere ücretsiz iPhone uygulaması...

  iPhone yeni üniversiteye başlayacak öğrencilerin başlangıç dönemlerinde yardımcı olacak ücretsiz bir uygulama başlattı

  Preston'daki Cental Lancashire Üniversitesi için yapılan bu uygulamada, mobil telefon hizmetleri arasında şehri haritaları, eğlence mekanları ve yerel ulaşım bilgileri yeralıyor. Ücretsiz uygulamada ayrıca, kampüslerin olanakları ve öğrencilerin üniversitenin e- mailleri gibi ayrıntılarda olacak.Üniversite direktörü Michael Ahern, bu uygulamanın İngiltere'de bir üniversite için İphone'un ilk uygulaması olduğunu belirterek, "çok meşgul öğrencilerin hayatını kolaylaştıracak ve iletişimlerine yardımcı olacaktır" dedi.

  Cep telefonu üzerinden alternatif bir öğrenci kılavuzuna hizmeti alan öğrenciler ayrıca üniversitenin her türlü hizmetine bu uygulama üzerinden ulaşabilecekler. iPhone olmayan öğrenciler için erişim eksikliği yaşanmaması için bu paketin dizüstü bilgisayarlarla diğer mobil telefonlara da indirilmesi mümkün. Üniversitenin dizüstü bilgisayarı olmayan öğrenciler için de 1 milyon paundluk yatırım yaptığı belirtildi.

  Bu yatırımın nedeni ise iPhone'un özeleştirilmiş bilgi hizmetleri uygulamalarından, şimdiye kadar mevcut 100.000 uygulamanın 1 milyar 800 milyon kez indirilmiş olmasına bağlanıyor.

   
 2. TwiLighT

  TwiLighT Buralıyım rank8

  Kayıt:
  24 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.004
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  yetiş hmz xD

  Preston'daki Cental Lancashire Üniversitesi'ni tercih etseymişsin bak keşke :mrgreen: