ivet arkadaşlar. saat 10 da giricem sbs'e acaip stres,heyecan :roll:

ama velakin; gelınce exl mode dewam :headbang: yaza bomba gibi giricez hadi başarılar dileyin bana herkezi seviyorum :kalp:

+400 beklıyorum sorular çoook kolaydıı..ypppi :lol: cool2: nese: nese: nese: nese: makara:

Avasin

Trezeguet demiş ki:
TheNeasTa demiş ki:
Trezeguet demiş ki:
iyi 1 saat daha ter dökecekler :twisted:
nedense ne OKS nede YGS hiç heyecean stres falan yoktu bende. Ama SBS liler şimdi titriyorlar :mrgreen:
Bence olay çok abartılıyor.Önemli bir sınav ama bu kadar abartılmasıda heyecan getiriyo tabi ^^
Kaybedenler hep heyecan ve stresten kaybediyorlar yoksa konu eksikliğinden kaybedenlerin sayısı o kadar çok değil. Dileğim Hakedenlerin İstedikleri Yere Gelmelerinden Yanadır pray:

Absence

Sorular kolaysa işler zor herkes iyi puan alıcak
Ps:lise giriş sınavının içine ettiler zaten renkli renkli sorular 5.5 soruyorlar arada görüyorum sonra liseye gidince bişey bilmiyor çocuk afallıyor
summer2:

Canova

evet kuzenimde sınava girdi, çok kolaydı diyor. bence bukadar kolay yapmamaları lazımdı. bu sefer öğrenci seçme olasılığı daha azalıyor. bilenle bilmeyeni aynı kefeye koymak gibi bişey neyse.. yinede inş. herkes istediği yerlere girer(esas sıkıntı şimdi başlıyor:D türlü türlü okul gezmeler, hocalarla okul tercih listesini hazırlamak vs vs:D).

Yukarı Alt