E0N

rank8
eventten aldıgın ticketlar için hata veriyor büyük ihtimal sen invertorydeki itemleri bankaya at sonra relog ol düzelir

aynı sıkıntı bendede var sürekli aynı hata 10 dk kasıyorum tam oldu düzeldi derken bi daha :S

öncelikle ibotun çalışması için gerekli programları eksiksiz kurun
ardındna normald clientten oyuna girin ve üstünüzdeki herşeyi bankaya koyun, satabildiklerinzi satın hatta.
scrool gibi bankaya koyulmayan şeyler kalsın. onlarda 2 3 tane eder zaten.
sonra oyuna i bot ile girin. olmazsa itemleri de bankaya koyun karakteri çıplak bırakın. tekrar deneyin.
olması lazım çünkü bu sorun dediklerimi yapınca kesin çözüme ulaşıyor. hatta bugün arkadaşıma telefonla anlattım yaptı ve oldu

Beyler hiç bu gerekli programları kurun yok şunu kaldırın yok files kurun bunlarla uğraşmayın.Size tek bir çözüm yolu söylüyorum.Specialty Goods Box almayın.Pet'ede aldırmayın.++ olarak ibotta dont pick işaretleyin.Kesin çözüm kendimden biliyorum.

:wink1:

kukuan demiş ki:
Beyler hiç bu gerekli programları kurun yok şunu kaldırın yok files kurun bunlarla uğraşmayın.Size tek bir çözüm yolu söylüyorum.Specialty Goods Box almayın.Pet'ede aldırmayın.++ olarak ibotta dont pick işaretleyin.Kesin çözüm kendimden biliyorum.

:wink1:

evet hata bundan kaynaklanıyor bende bulana kadar deli olmuştum ama çözüm bu =)

Arkadaşlar artık açık olarak kimseye buradan destek vermiyorum eğer bi sorunu olan varsa bana pm le ulaşsın gerekli yardımı yaparım

Yukarı Alt