Nasıl kapatıyor ibotla istersen 10 çar bile açarsın da öyle birşey yapmaması lazım. Uyumsuzluk mu var acaba?

1 çarda hiç sorun yok 2 cii yi açınca clitnler kpanıyor ibotda disconnect yazıor

.NETFRAMEWORK pakedi yüklü mü bilgisayarınızda? Ayrıca http://www.tamindir.com/downloading/6060/Library_Files.htm bu linkten Library Files ı da yüklemeni tavsiye ederim. Ve internet hızınız ne alemde bundan kaynaklanan bir sorun olabilir ve son olarak bana bilgisayarınızın özelliklerini yazar mısınız? Hangi windows sürümünü kullanıyosunuz ve kaç bit? Windows 7 64 bitte böyle problemler çıkabiliyor bazen uyumsuzluk olduğundan. Bu dediklerimi yapın ve ekran kartı,chipset driverlarınızı güncelleyin. Bu dediklerimi yaptıktan sonra ne oyunda ne botta hiçbir sorun çıkmaması gerekir. Bu da olmazsa ibotun bir sonraki sürümünü beklemenizde fayda var.

viewtopic.php?f=606&t=223595&hilit= bu konuyu bir gözden geçirmeni tavsiye ederim. Konuda yazdığına göre hackshieldten kaynaklanan bir engel nedeniyle ibot artık multiclient olarak açılmıyormuş.Eğer bir çözüm yolu varsa ya bu konuyu inceleyerek ya da bunun gibi başka konulara da bakarak sorununu çözebileceğine inanıyorum.

onur_ay_ demiş ki:
viewtopic.php?f=606&t=223595&hilit= bu konuyu bir gözden geçirmeni tavsiye ederim. Konuda yazdığına göre hackshieldten kaynaklanan bir engel nedeniyle ibot artık multiclient olarak açılmıyormuş.Eğer bir çözüm yolu varsa ya bu konuyu inceleyerek ya da bunun gibi başka konulara da bakarak sorununu çözebileceğine inanıyorum.
saol

pink3454 demiş ki:
onur_ay_ demiş ki:
saol
Yardımcı olabildiğime sevindim. :thumbsup:

Yukarı Alt