L3th4L demiş ki:
__AwRiL_ demiş ki:
kişi kendinden bilirmişşşşşşş

En Azından Kendi guiLd'mi Savunuyorum.. Kendi Adamımı Kendimi .. Ama Başkasını deiL Wink Çaktın Cunum.. Razz ÖZenti deiLim Ben.. Senin hysteria'da Nesin Union Yada Başka Bişey.. hiç bişeysin Sen orda.. O yüzden Bırakta onLar Konuşsun Sen deiL Bebi :mrgreen:
cok merak ettiğim birşey varya harbiden net cevap istiyorum

hysteria dan küfür var die cıktınız 2 kişi biri sen biri lancelot tu sanırım

darkborn e girdiniz hemde kavga ettiğiniz adamlar o guilddeydi ve buna rağmen gittiniz

sonra o adamlar atıldı yada cıktı her neyse .
bizim guildden cıktıktna sonra forumdaki Last_OTTOMAN dan dolayı bende sizi savundum yok küfür yok bilmem neye karsı ama simdi utanıyorum ya savundugum için bu ne perhiz bu ne lahana tursusu kardesim o zaman küfür var die resmen kacarcasına cıktınız sonra en ala küfürbaz oldunuz ve bence sizden sonra darkborn ün adı küfür baza cıktı.

bunlarda bi yanlıslık varmı? yok sa acıklarsan cidden sevinicem

A

Anonymous

Guest
Only4yOu demiş ki:
L3th4L demiş ki:
__AwRiL_ demiş ki:

En Azından Kendi guiLd'mi Savunuyorum.. Kendi Adamımı Kendimi .. Ama Başkasını deiL Wink Çaktın Cunum.. Razz ÖZenti deiLim Ben.. Senin hysteria'da Nesin Union Yada Başka Bişey.. hiç bişeysin Sen orda.. O yüzden Bırakta onLar Konuşsun Sen deiL Bebi :mrgreen:

darkborn e girdiniz hemde kavga ettiğiniz adamlar o guilddeydi ve buna rağmen gittiniz

bizim guildden cıktıktna sonra forumdaki Last_OTTOMAN dan dolayı bende sizi savundum yok küfür yok bilmem neye karsı ama simdi utanıyorum ya savundugum için bu ne perhiz bu ne lahana tursusu kardesim o zaman küfür var die resmen kacarcasına cıktınız sonra en ala küfürbaz oldunuz ve bence sizden sonra darkborn ün adı küfür baza cıktı.

Şimdi Arkadaşım.. iLk Önce Kimsin Nesin Onu biLmiyorum + biLmekte İstemiyorum.. Çünkü Daha Sen Kendi guiLdin'de YaşananLarı biLmezken.. Benim Hakkımda hiç Bişey biLmeden Etmeden Yorum Yapamazsın!.. Küfürbaz Küfürbaz Diyorsunuz Bize Demi..
Temiz aiLe ÇocukLarı
Bakın Aşağıdaki Ss'de Masteri'nize Dahi Küfür EdiLiyor.. Ben Bişey Konuştummu eLimde Kanıt Oldumu O Şey Hakkında Sonuna Kadar Yorum Yaparımm.. Taki Kendimi hakLı Çıkarana Kadar !!! O guiLde Evet Küfür Var Diye Çıktık.. Sadece O deiL Master MasterLiğini Yapamıyordu Diye Çıktık.. O ZamanLarda Master sovalye'di Ve tatiLe gitmişti MasterLığı'da Başkasına Bırakmıştıı.. Kime Bıraktığını söyLemiycem.. Ama O Zamanki Master görevini Yapmadığı İçin Bizde Ordan AyrıLdık.. Şimdi Diyiceksinizki Bu ss Ne Zaman'ın Ss'i.. Bu Ss En fazLa 1 Hafta Önceki Ss'dir! Bunuda İspatLıyabiLirim.. Ve Diyiceksinizki Bu Ss'i NasıL Çektim Nasıl buraya Soktum .. Ee Onuda Bana Bırakın Artık Wink Şimdide Bir Birinizi Yiyinde Görim.. Ss'i Koymuyacam Koymuycam Diyordum Ama.. Artık Yeter! ForumLarda Temiz AiLe Çocuğu Olarak Göründünüz... bakaLım Bundan Sonra NasıL görünüceksiniz.. Bence Kendiniz Olun ! Yapmacık Olmayın !! Ben Hep Derim Ben Neysem Oyum Kardeşim.. Bu oyun İçinde GeçerLi Gerçek Hayat İçinde!!! Bi oyun İçin Kendinizi Ve EtraftakiLerinizi Satmayın.. Ve biLip biLmedende Saçma Sapan yorumLarda Yapmayın... Neyse Çok fazLa Uzadı Bu Konu.. Dediğim gibi Ben geLip Bu Foruma Konu Açıcaksam.. ve Kendimi hakLı Çıkarıcak KanıtLarım Varsa Açar Tartışırım.. Ama ÖyLe Boş BoğazLık Yaparak kendini Bişey Sanarak geLip Konu feLan Açmam! Herkes Haddini biLsin Herkes Neyin Ne Olduğunu görsün..

Hadi Eyw..

55782hys.JPG

bakin gene ne hale geldi kufurlu ss elr werilmeye basladi smdi hysteria da btane kufurlu ss atcak snra baskasi bitane daha snra bi baskasi yine ayni seyler hep nse gecelim bunu

hysteridadan bi adam adi karakedicik aynen sunlari yaziyo 1. sayfada
''izle yani sen nesin ki? lol.
dün boktun bugün koktun.'' yazmis bi insanin bukadar terbiyesiz olabilcegini dusunmemistim heralde bu 2 guilddeki herkez 12 yas alti yada ole gosteriyolar Evil or Very Mad

biraz seviyeli ve terbiyeli olun we tekrar soluyorum su kufurlu ss leri yollamayi durdurun

A

Anonymous

Guest
EXC123 demiş ki:
bakin gene ne hale geldi kufurlu ss elr werilmeye basladi smdi hysteria da btane kufurlu ss atcak snra baskasi bitane daha snra bi baskasi yine ayni seyler hep nse gecelim bunu

hysteridadan bi adam adi karakedicik aynen sunlari yaziyo 1. sayfada
''izle yani sen nesin ki? lol.
dün boktun bugün koktun.'' yazmis bi insanin bukadar terbiyesiz olabilcegini dusunmemistim heralde bu 2 guilddeki herkez 12 yas alti yada ole gosteriyolar Evil or Very Mad

biraz seviyeli ve terbiyeli olun we tekrar soluyorum su kufurlu ss leri yollamayi durdurun
Arkadaşım Dikkat Edersen yoLLamıycaktım Diyorum Ama.. Artık Yeter Yani !! Gırtlağıma Kadar geLdi. İstersen Beni BanLa bi Ömür Boyu Bu Siteden! Ben Yapıcağımı Yaptım Zaten.. Sadece Bana YapıLan HakeretLere Ve SaçmaLıkLara Karşı Çok güzeL bi Ss Koydum Ortaya.. Bende Bir Çok yerde AdminLik Ve ModLuk Yaptım.. O yüzden Sanada Hak Veriyorum.. ForumLarda KüfürLü Konuşmasına AsLa Ve asLa izin Vermezdim.. Ama Bana Küfürbaz Diyipte Sonra.. KendiLerinin Ne maL oLduğunu göstermek İstedim.. Ve ModLardan Son Bi ricam Var.. Konu kiLitlenmesin Lütfen kiLitLenmesinki BakaLım O guiLdekiLer Ne Cvp Vericek.. Ha Bu arada 12 Yaş Dedin Ya Çok hakLısın O Konuda :) 12 Yaş Ama 33 Yaşındaki AdamLarı YönettikLerini SanıyorLar :) onLarı İçin Oyun oyun oLMaktan Çıkmış.. OnLar BöyLe Olduğu Sürece Bende OnLara DevamLı Karşı Olucam..

ii de bir ben hysteria da değilim

cok merak ettiğim bu konu bu hysteria dan cıkalı cok uzun zaman oldu

2. ben o resimde küfür okuyamadım acid in laflarında hiç okuyamadım cloud un bi yazısı varki oda normal bi cümleye her guildde olan bir şey asa yukarı

3. cevabımı alamadım beni baskalarının küfürleri değil bu nasıl diyim dengesiz dicem herkes yanlıs anlıcak gene bu ne perhiz bu ne lahana tursusu diiyim küfür den kactınız (bu yanlıs bile olsa su andaki gibi hysteria yı küfürbaz ilan ediyorsan küfüre karsı oldugunu cıkarabilirim)

ya lancelot yada senin tam hatırlamıyorum o konuyu yanlıs biliyor olabilirim hotanın içinde anabacı küfürleri var ki siz dostsuzunuz bildiğim! ayrıca dadas a edilen küfürler filanda var.

küfürden uzak durmaya calısan bi kişi eğer bu tutumunda ciddiyse ;

1) bu kadar küfürcü olmaz/arkadas edinmez (hanginiz oldugunuzu hatırlmadıgım için böle )
2) dinde mezhep ayrımı yapan küfür eden bi guildde durmaz

3) bunlara rağmen duruyorsada küfüre hayır fetvası veremez. benim görüşüm bu.

not: oyun içinde küfürden etkilenmem benim merak ettiğim tek sey bu davranıslar arasındaki celiskinin nedenini öğrenmek.

A

Anonymous

Guest
Only4yOu demiş ki:
L3th4L demiş ki:
__AwRiL_ demiş ki:

Bak Yukarıda Kırmızı aLdığım Yazıyı iyi Oku :) Bizim demişsin O guiLd Benim guiLdim DeğiL! Senin Ve BaşkaLarının guiLdi.. Ben öyLe aLgıLadım :) Ve Şimdi Sana şöyLe Bi Cvp verim.. Sen Ya Okumayı Tam Beceremiyorsun.. Yada Yazmayı.. Neyse BunLarı geçeLim.. her Seferinde 1. yok 2 yok 3 Demenede anLam Veremiyorum.. Ki Sana Hesap Vermek Zorundada değiLim.. Ama Madem Çok Merak Ediyorsun Hotamda Geçen oLayLarı. Ben Sana açıkLıyım.. Orda Küfürü Eden Bendim.. Ve Neden Küfür Ettiğimide söyLim.. Hmm Hani NasıL DerLer .. Bi İnsan Cinnet Geçirir Ya sağa soLa SaLdırır.. İşte Benimkide Onun gibi Bişey oLdu.. Ve DaDaS ise aLLaha Küfür Ettiği İçin Bizden O KüfürLeri Yedi.. Umarım İçin Birazcıkta oLsa rahatLamıştır.. Sen Orda Küfür Görmüye biLirsin Ama.. Bak Mod Arkadaşımız O Ss De Küfür Olduğu İçin Beni Uyardı.. Neyse Bunuda GeçeLim.. Ama Şunu Demedende Geçmiycem.. Yahu Biz Senin Kafana Taktığın KonuLarı Kapamışken OnLarı Tekrar Tekrar Tartışmışken.. Sana Ne oLduda Tekrar Açıyorsun O KonuLarı ? Bende Bunu anLamış değiLim.. Sen Şimdi Yine TekrarLarın Yok 1 Şu Yok 2 Şu diye :) Dediğim gibi Sana Cvp vermek Zorundada değiLim.. Ama Şunuda Unutma Sana Yada Bi Başkasına Cvp Vermiyorsam.. Onu Takmadığım İçin Cvp Yazmıyorum Demektir.. Wink O Yüzden MantıkLı Bi ŞekiLde Cvp verirsen Bende MantıkLı Bi ŞekiLde KarşıLık Veririm.. Her Zaman Diyorum Kim bana NasıL YakLaşırsa Bende Ona Aynen o şekiLde YakLaşırım ..

Bak LETHAL abi sana abi diyorum benden buyuksun bana solediklerini unutmuyorum. Gecmişte olanlardan dolayı benden ozur diledin aynı sekilde bende senden artık benimle ugrasmasınlar dedin bende adamlarımla 1 gun konustum bu konuyu ama arı gibi sokuyosun. Bizim guildde o konusmalr son konuslamalrdı dikkat ederseniz birilerinin geliceginden bahsediyoruz. O gune kadar en fazla a.q ve amk kelimesi kullanıldı bunlarda her guildde normal olan seyeler yabancı guildlerde bile fuck ve shit kelimeleri kullanılıyo. Bunlar normal a.q kelimesini zaten herkez kullanıyo kimse inkar etmesin artık kufur yerine gecmiyo. Dedigim gibi bu ssdeki konusmalar o gunku son a.qlu ve amk lı konsumalardı cunku ogun guildimize 3 kız arkadsımız geldi. Artık a.q ve amklarda kalktı kuburbaz bir giuld olsaydık o 3 kzın aramızda işine? Soruyorum sizlere.

Masterlıgımdan bi sikayeti olan varsa cıkar soler anladınmı. Yarkan ss sine gelince BigBoss servera 1 kez uniq kesti oda bu yarkanı ben 53te yarkan 57de isyu kesmeye basladım hala kesiyorum 30+isyu 10+ yarkan kesmişimidr zaten serverda uniq rekoru bende.o ssde konsumalara bakrsanız ASİT nickindeki charda benim char Bigbossa basında ve sonunde ben yardım ettim yarkan bende lag oldugu için fazla ugrasmamsıtım geri donmustum. Yarkan suan gittigim zaman elimden hiç kimse alamıyor izleyenler biliyor zaten. Ben senin ettigin ana bacı kufurlerinin sslerini cekmedim. Koysam zaten daha once cok koyulmustu. Koymaya gerekyok. Herkez senide benide bilyo zaten takmıyorum seni tıpkı 10 isteyen parti isteyen loller gibi takmıyorum.

[

En Azından Kendi guiLd'mi Savunuyorum.. Kendi Adamımı Kendimi .. Ama Başkasını deiL Wink Çaktın Cunum.. Razz ÖZenti deiLim Ben.. Senin hysteria'da Nesin Union Yada Başka Bişey.. hiç bişeysin Sen orda.. O yüzden Bırakta onLar Konuşsun Sen deiL Bebi :mrgreen: [/quote]

bunlarda bi yanlıslık varmı? yok sa acıklarsan cidden sevinicem[/quote]

Şimdi Arkadaşım.. iLk Önce Kimsin Nesin Onu biLmiyorum + biLmekte İstemiyorum.. Çünkü Daha Sen Kendi guiLdin'de YaşananLarı biLmezken.. Benim Hakkımda hiç Bişey biLmeden Etmeden Yorum Yapamazsın!.. Küfürbaz Küfürbaz Diyorsunuz Bize Demi..
Temiz aiLe ÇocukLarı
Bakın Aşağıdaki Ss'de Masteri'nize Dahi Küfür EdiLiyor.. Ben Bişey Konuştummu eLimde Kanıt Oldumu O Şey Hakkında Sonuna Kadar Yorum Yaparımm.. Taki Kendimi hakLı Çıkarana Kadar !!! O guiLde Evet Küfür Var Diye Çıktık.. Sadece O deiL Master MasterLiğini Yapamıyordu Diye Çıktık.. O ZamanLarda Master sovalye'di Ve tatiLe gitmişti MasterLığı'da Başkasına Bırakmıştıı.. Kime Bıraktığını söyLemiycem.. Ama O Zamanki Master görevini Yapmadığı İçin Bizde Ordan AyrıLdık.. Şimdi Diyiceksinizki Bu ss Ne Zaman'ın Ss'i.. Bu Ss En fazLa 1 Hafta Önceki Ss'dir! Bunuda İspatLıyabiLirim.. Ve Diyiceksinizki Bu Ss'i NasıL Çektim Nasıl buraya Soktum .. Ee Onuda Bana Bırakın Artık Wink Şimdide Bir Birinizi Yiyinde Görim.. Ss'i Koymuyacam Koymuycam Diyordum Ama.. Artık Yeter! ForumLarda Temiz AiLe Çocuğu Olarak Göründünüz... bakaLım Bundan Sonra NasıL görünüceksiniz.. Bence Kendiniz Olun ! Yapmacık Olmayın !! Ben Hep Derim Ben Neysem Oyum Kardeşim.. Bu oyun İçinde GeçerLi Gerçek Hayat İçinde!!! Bi oyun İçin Kendinizi Ve EtraftakiLerinizi Satmayın.. Ve biLip biLmedende Saçma Sapan yorumLarda Yapmayın... Neyse Çok fazLa Uzadı Bu Konu.. Dediğim gibi Ben geLip Bu Foruma Konu Açıcaksam.. ve Kendimi hakLı Çıkarıcak KanıtLarım Varsa Açar Tartışırım.. Ama ÖyLe Boş BoğazLık Yaparak kendini Bişey Sanarak geLip Konu feLan Açmam! Herkes Haddini biLsin Herkes Neyin Ne Olduğunu görsün..

Hadi Eyw..

55782hys.JPG[/quote]

sen hakikaten salaksın ne yani aq bile diyemezmiyiz hem orda ciddi anlamda mı soleniyor sizin gibi anaya bacıya kufur etmiyoruz 2 arkadas arasında saka anlamında solenior bunada kufur diorsan yuh sana ayrıca gercekten gercek yasını merak ediorum

_AClD demiş ki:
Bak LETHAL abi sana abi diyorum benden buyuksun
bırak ya bunun mu yası büyük?

adama tartısma nasıl yapılır bilmiyor. tartısmanın anlamını bilmeyen adamlarla konusmaya calısıyorum. adama sordugum soruda birilerine laflar dokunmasın die cımbızla sectimki kac gündürde msj atmıyorum bu bölüme adam direk gene yok öle yok böle yok ss pff . önce tartısmanın anlamını öğretmek lazım sana. tartısma kavga etmek değildir illaha. tartısma karsılıklı görüşlerin MEDENİ BİR ŞEKİLDE konusulması ve görüşü karsı tarafa kabul ettirmeye calısmadır.

karsındakine hakaret etmeye baslıyan birisinin yası büyük olsa ne olmasa ne msj ımda gecmiş zamanlı anlatım kullandım ama onuda cözemicek kadar yasca benden ilerisin. rofl. ama su kadar söyliyim konuyuy öle güzel carpıttınki cevap vermekten cok kolay yırttın. bana hesap vermek zorunda değilsin bunuda kabul ediyorum. ama önce bi aynaya bakıcan ulan ben ana avrat sövmüştüm adamlar ufacık sey yazmıs ss iste bakın hysteria küfür ediyor falan filan.

yasım büyük diyorsan yasındaki gibi olgun davranıcan ben 17 yasında klavyeden edilen küfürleri takmamayı öğrendiysem aramızdaki farkda bu olsun

selametle bu bölüme bi süre daha msj atmıcam sanırım

Mod arkadsalr bu konuyu kilitlerimisniz lutfen guild uylerimle kousucam bidha bole bi konu darkborn hysteria tırtısması olmucak. Eger benim uyelerden 1 kişi zaten bu konu uzatıp yada yeni bi konu acarsa o artık bizden deildir soliyim cok sıktı bu muabbetler...

A

Anonymous

Guest
Only4yOu demiş ki:
_AClD demiş ki:
Bak LETHAL abi sana abi diyorum benden buyuksun
bırak ya bunun mu yası büyük?

adama tartısma nasıl yapılır bilmiyor. tartısmanın anlamını bilmeyen adamlarla konusmaya calısıyorum. adama sordugum soruda birilerine laflar dokunmasın die cımbızla sectimki kac gündürde msj atmıyorum bu bölüme adam direk gene yok öle yok böle yok ss pff . önce tartısmanın anlamını öğretmek lazım sana. tartısma kavga etmek değildir illaha. tartısma karsılıklı görüşlerin MEDENİ BİR ŞEKİLDE konusulması ve görüşü karsı tarafa kabul ettirmeye calısmadır.

karsındakine hakaret etmeye baslıyan birisinin yası büyük olsa ne olmasa ne msj ımda gecmiş zamanlı anlatım kullandım ama onuda cözemicek kadar yasca benden ilerisin. rofl. ama su kadar söyliyim konuyuy öle güzel carpıttınki cevap vermekten cok kolay yırttın. bana hesap vermek zorunda değilsin bunuda kabul ediyorum. ama önce bi aynaya bakıcan ulan ben ana avrat sövmüştüm adamlar ufacık sey yazmıs ss iste bakın hysteria küfür ediyor falan filan.

yasım büyük diyorsan yasındaki gibi olgun davranıcan ben 17 yasında klavyeden edilen küfürleri takmamayı öğrendiysem aramızdaki farkda bu olsun

selametle bu bölüme bi süre daha msj atmıcam sanırım

Şimdi Arkadaşım.. Benim anLamdığım oLay Şudur.. Benim Yaşım Daha 17 diyorsun Senden Daha İyi Konu Çözerim Diyorsun.. Senden DAha iyi Konuşurum Diyorsun.. Benden Sana şöyLe bi Cvp Verim.. Ben ForumLara Yazı Yazarken Sen Daha kLavyideki tuşLarı biLe Tanımıyordun.. Ve İnan Senin gibiLeri Çok Çıktı Karşıma Yok İşte Yaşın büyük AMa Ben Senden Daha iyi anLıyorum Ben böyle ben şöyLeyim Diye.. Ama Her Seferinde eziLdiLer tıpkı Şimdi eziLdiği gibi.. Bi Konu açıLır O Konu Hakkında YorumLar YapıLır.. O Konu TartışıLır.. Ama öyle baLıkLama Konuya Giripte Konunun İçinde Konu AçanLarada Ben Sazan derim.. Hani derLer Ya Çorbada Benimde Tuzum oLsun Diye. İşte Sende O Tarzda Birisin.. Durdun Durdun Durdun .. Birden Bire Deve Diyip Piyasaya Çıktın.. Ve Şimdi Kendini hakLı Çıkarmak İçinde Zırvalıyorsun.. ZırLaman Bişeyi değiştirmez.. Sadece kuLakAğırtırsın O Kadar..

Demek istediğim oLayda Şudur.Bi Konuya Bişey Yazıcaksan BaşLığı Çok dikkatLi Oku bence.. Bak Burdaki Konu Hysteria'nın TartışıLması İçin açıLmış Bi Konudur.. Siz Orda Küfür Yok diyorsunuz Ama O Ssdeki SaSuKe'nin yazdığını iyi Okuyun Yok Bizde biLmem Nerde KÜFÜR ederiz Diyor.. Ama Siz onLarı Küfürden Saymıyorsanız Bişey Diyemem Artık.. Ana Bacı KüfürLerinin Ss'sine Koydum.. Adamın teki kaLkıp Aynen Şu yorumu Yaptı Gayet DoğaLdır Gayet NormaL bişey feLan.. :) Benim Burda Yazmam SizLeri Çok geriyorsa Yada Burnunuzu YükseLtiyorsa Şuan Hemen üyeLiğimi siLerim.. Ki Eminki üyeliğimi siLmemi İstiyen Bir Çok İnsan vardır.. Çünkü Eminimki onlar Hayatında Bu Kadar AcıLı LafLar YememişLerdi.. Neyse fazLa uzatmıycam.. Son Kez Diyorum! BeniMLe Uğraşmaktan Vaz geçin !! Benimde Bi Yere Kadar Sabrım Vardır.. O Sabrımda Taşarsa Nerden Veya NasıL buLdumsa O ss lerini Emin oLki SizLerinde Bi Açığını buLurum ( BenimLe UğraşanLar İçin söyLüyorum ) oyunu Oyun oLarak Görün İnsan oLmayı Öğreninin.. Ve Sonkezde _ACID'e Burdan Yanıt Vermek İstiyorum.. AsLında SöyLenicek Bişey Yok Biz onunLa Oyunda gerekLi şekiLde Konuştuk Zaten.. oLsun Onunda Burda Bi Kaç Lafı Benimkiden fazLa oLsun... ÖnemLi deiL.. Ve AdamLarınıda Uyarıcağını biLdiğim İçinde Cvp'sız Bırakıcam YazdıkLarını..

SöyLüycekLerim BunLardır Umarım anLaşıLmışımdır Eyw..

StarkDrache

Bilgiliyim
KaraKedicik demiş ki:
EXC123 demiş ki:
__AwRiL_ demiş ki:
walla cok ii fikir ama HYSTRERiA ve tartısma kelimeleri birbirine cok uzak :lol: tartısma=darkBORN
2 guildinde birbirini cekemedigi acik bi biriniz bi digeriniz birbirinize laf atmaktan baska sey yapmiyosunuz

topici izliyorum bakalim sonunda nolcak
izle yani sen nesin ki? lol. :lol: :lol:
dün boktun bugün koktun.
SEn kapa la çeneni Exclamation
O adama en azından paylaşım vsvs yapıyor sen :lolmuch:

Admin-Mod vs vs. Birisi Şuna GErekli Açıklamayı yapsın Mad

Lütfen Arkadaslar Bu Catısmalar darkBORN ve hysteria Arasındadır

Olayla alakası olmayanlar Tartısmasınlar Kendi Aralarında :mrgreen:

dur sana ornek vericem fenerbahce-galatasaray macı var diyelim oyunu futbolcular oynar yorumu seyirciler yapar yane siz oynamanıza bakın yorum yapmakta bize kalsın :lol:

uzatmayın yaw.Amma çekilmez oldunuz.
HYSTERIA : Sinir Bozucu demektir.O guildi sinir bozmak için kurdum.İsteğimi demekki gerçekleştirmişim.

:)))))))))))))))))))))))))

Yukarı Alt