ARkadaslar Biliyorum darkBORN u Sewmiyoo Olabilirsiniz
Ama Hepimiz Önce Turk UZZZ Birlik İçinde Olmamız GereK

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENEEE !!!!!

PeG4SuS demiş ki:
benim bi sorunum yok darkBORN la :lolmuch:

nede olsa eski guildim :mrgreen: :mrgreen:
keşke herkez senin gibi düşünse ama artık insanların kafasının içinde darkBORN için bi profil oluşmuş ne yapsak yaranamıyoz benimde HYSTERİA ile bi problemim yok herkeze iyi oyunlar

walla benımde acıkcası toplu bır sorunum yok ama lethal vs ınsanlar yuzunden yoksa batuyla kankayız ama neyse guzel topıc ama barıs ıstıorsak ıkı guıldde kendıne cekı duzen verıcek ama bızde zaten bır kufur yok darkborndakıler cok panık atak hmn kufure dokuo ama hysteria da hıc demeyım belkı cıldırtan ınsanlar olabılır odaa 1 kere fln ama lethal fln masalah motora baglıo neyse fazla uzatmıyalım darkbornda ıyı ınsanlarda ben bunu anlatmaya calsııorum kahvekeyfi

eet birlik darkBORN un yapmaya calısıpta yapamadıgı şey serverda tek guıld darkBORN kalsa yine gitmem TurKiSH_BoyS yada HYSTERiA oda olmassa ANATOLiAN var

ya nie böle düşünüosunuz anlamıorum yaw bi gün bu iki guild birbiriyle atışmasa sorularına doru cvp verse bakın görüceksiniz ne güselde anlaşıcaksınız bi gün yaw bi ii anlaşın düşmanmış gibi davranmayıp ii anlaşın he bide serverın en güçlü guildiymiş muildymiş filan çok çocukça işlermiş gibi gelio oyun bu oyun en ii olsan nolucakki bu oyun sitres dağıtmak için rekabete dönüştürmek çok saçma ve ötesi gelio

baho1992 demiş ki:
ya nie böle düşünüosunuz anlamıorum yaw bi gün bu iki guild birbiriyle atışmasa sorularına doru cvp verse bakın görüceksiniz ne güselde anlaşıcaksınız bi gün yaw bi ii anlaşın düşmanmış gibi davranmayıp ii anlaşın he bide serverın en güçlü guildiymiş muildymiş filan çok çocukça işlermiş gibi gelio oyun bu oyun en ii olsan nolucakki bu oyun sitres dağıtmak için rekabete dönüştürmek çok saçma ve ötesi gelio

Bencede extraokk

Yukarı Alt