Bot Service

Bot Service işlemi çarlarınızın bizim tarafından 7/24 uygun bir spota bota bıraklıması işlemidir...

Peki Sadece Botamı Bırakıyoruz??

Tabikide hayır aldığımız parayı kat kat hak etmek için çarlarınızı her 2 saatte bir kontrol ediyoruz takıldımı,kastığı spotta başkalrımı var nerede daha iyi kasılır, bankada takılmışmı vs.. çarlarınıza tablet elixir ve item toplattırıp bankaya atıyoruz lvli geldikçe itemleri kırdırıp çıkan elementlerle tabletleri stoneye çeviriyoruz ve itemlerinize basıyoruz elixirler ile itemlerinizi daha güçlü hale getiriyoruz yani çarınıza kısaca set yapıyoruz.. İsteğe göre Çarlarını taxilere bırakabiliriz.​

Çarınızı hem dayanıklarndırıor hemde lvl atlmasını sağlıyoruz​

Silkroadla ilgili herşeyi yapıyoruz Bot Service-Plvl-105+cavede sp kasımı-Academy için 40 lvl çar yapma.. vs aklınıza ne geliyorsa bana söyleyin ben sizin için yapayım

Herşey Her Server için geçerlidir her serverda her türlü işlem yapılır..

Cep no Ciddi olanlar için msnden verilebilir..

Bot Service Fiyatları:

2 hafta=10TL
1ay=20TL
2ay=35tl
3ay=50tl

CAVEDE HER 250K SP =10TL

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz:
Name:
Sweety
Server:
Pasific
Verdildiği Lvl:
110 lvl % 99 sp kasılacak
Verdildiği Tarih:
06.05.2011
Bitiş Tarihi:
06.08.2011

Name:
YesiL_
Server:
Neptune
Verdildiği Lvl:
100LVL %11
Verdildiği Tarih:
9.10.2010
Bitiş Tarihi:
9.1.2011

KENDİME AİT KASTIĞIN PARTİDEN GÖRÜNTÜLER:

Hyponeses demiş ki:
Bot Service

Bot Service işlemi çarlarınızın bizim tarafından 7/24 uygun bir spota bota bıraklıması işlemidir...

Peki Sadece Botamı Bırakıyoruz??

Tabikide hayır aldığımız parayı kat kat hak etmek için çarlarınızı her 2 saatte bir kontrol ediyoruz takıldımı,kastığı spotta başkalrımı var nerede daha iyi kasılır, bankada takılmışmı vs.. çarlarınıza tablet elixir ve item toplattırıp bankaya atıyoruz lvli geldikçe itemleri kırdırıp çıkan elementlerle tabletleri stoneye çeviriyoruz ve itemlerinize basıyoruz elixirler ile itemlerinizi daha güçlü hale getiriyoruz yani çarınıza kısaca set yapıyoruz.. İsteğe göre Çarlarını taxilere bırakabiliriz.​

Çarınızı hem dayanıklarndırıor hemde lvl atlmasını sağlıyoruz​

Silkroadla ilgili herşeyi yapıyoruz Bot Service-Plvl-105+cavede sp kasımı-Academy için 40 lvl çar yapma.. vs aklınıza ne geliyorsa bana söyleyin ben sizin için yapayım

Herşey Her Server için geçerlidir her serverda her türlü işlem yapılır..

Cep no Ciddi olanlar için msnden verilebilir..

Bot Service Fiyatları:

2 hafta=12 TL
1ay=20TL
2ay=35tl
3ay=50tl

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz:
Name:
Pride
Server:
Malazgirt(TR)
Verdildiği Lvl:
81LVL %70
Verdildiği Tarih:
2.10.2010
Bitiş Tarihi:
2.11.2010

Name:
YesiL_
Server:
Neptune
Verdildiği Lvl:
100LVL %11
Verdildiği Tarih:
9.10.2010
Bitiş Tarihi:
9.1.2011
Güncell

Takımı
Besiktas
eğer dediğin şeyleri harfi harfine yerine getiriyorsan iyi iş yapıyorsun :thumbsup:

evet getiriyorum ve bu yüzden gün geçtikçe müşterilerim artiyor yarın 1 kişi daha bıraktıracak müşteriyi memnun etmek gerek :lol:

arkadaştan 108 lv wiz aldım hiç bir şekilde sorun olmadı paramı ptt den yatırdım oda bana çarı verdi daha öncede bi çarımı 96 dan 100 yapmıştı %100 güvenilirdir arkadaş

berkezer15 demiş ki:
arkadaştan 108 lv wiz aldım hiç bir şekilde sorun olmadı paramı ptt den yatırdım oda bana çarı verdi daha öncede bi çarımı 96 dan 100 yapmıştı %100 güvenilirdir arkadaş
saol dostum 108lvl DiMeS adlı çar satılmıştırr... hayırlı olsun..

Yukarı Alt