zuhahaha benide videoya almış hahahhah adam kesin die ne buff açdım kesemedi kalkanıda çekdim zuhahahhaha zuahahha koçum sen bittin adama baq ya ezik kardeş bikere kesiyim dedi bufları kapadedi kapadım kesemedi kalkanı çekdedi onuda çekdim 2 saat sonra kesdi videoya çekmiz uzhahahha zuahahhaha zuahaha :mrgreen:

Not:Seni bidaha Pvpde görmiyim :?!!

Harmonia demiş ki:
Vesper ile pvp yaptığını mı sanıyorsun? Evet sanıyorsun ama yanılıyorsun. Adam öyle bekliyor sana dalmıyor bile. Warrior buff larını basarsa 10 kere savaş gene yatıramazsın.

kenDEDES denilen oyuncu daha buff larını basarken dalıyorsun her zaman yaptığın gibi.. Aynı şekilde BousterHawk'e de aynı şeyi yapıyorsun ve onun sana dediği noob kelimesi cuk diye oturuyor.

Dikkat edersen kimse sana dalmıyor. Video çektiğin için daha buff ını basmamış adamlara gidiyorsun ve yatırıyorsun. Buz, Armageddon, Avatar olsun sana karşı hamle yaptıklarını göremiyorum bile.

Uzun lafın kısası kimseyle pvp yapmıyorsun. Aynı şeyleri yukarıda da döndürüp dolaştırıp 32131 defa söyledim zaten. Emin ol ki bu adamlarla PVP yapsan 1-2 tanesinden fazlasını yatıramazsın. Egolarını tatmin etmek için başka yollara başvur.
ben Avatar şunu bilki adam aslında deilmiş adam sanmışdım bana kardeş bikere dalıyımmı dedi ii dedim daldı kesemedi bufları kapa dedi kesemedi yalvardı kalkanı çektirdi 2 saat sonra kesdi videoyu kesmiş üzerimdeki sete dandik di charı yeni almışdım... videoyu çekmiş ii avatarı kesdimm yazmış kızmam ama videoya bişi yapmadı dalmadı bilerek kesdirdi dese yine kızmam ama bide kesdim die övünmesi çileden çıkardı bana pm at dw gelcem bidaha videoya çek bakım kesebiliyomusun!!!!!!!! videonun kesildigide belli ezik bana pm at unutma gelcem kapıya videoya çekcen bende çekicem tammı bekliyorum

hadi konuş nasıl kesdin anlat kıl oldum sana tammı ayar oldum nasıl kesdin avatarı anlat Vay anasını bunun gibiler yüzünden kendi milletimdende soguyorum Valla yaa
Kıl oldum bekliyorum seni tamm mı yarın dw gel erken olmasın uyyorum bu arada o videolar vardır sende bide orda konuşma bölümüne zoom yap tamm...

güzel bi video olmuş.
çok zoom kullanmışsın.tamam aldıgın her adama hayhay.
benim için önemli olan alman fakat orda sana vurmayan bi adam vardı.6-7 nuke da aldın sanırım onu.o olmasaydı daha iyi bir video olabilirdi :wink1:

bannedddd

Buralıyım
By_41_Lee demiş ki:
ben Avatar şunu bilki adam aslında deilmiş adam sanmışdım bana kardeş bikere dalıyımmı dedi ii dedim daldı kesemedi bufları kapa dedi kesemedi yalvardı kalkanı çektirdi 2 saat sonra kesdi videoyu kesmiş üzerimdeki sete dandik di charı yeni almışdım... videoyu çekmiş ii avatarı kesdimm yazmış kızmam ama videoya bişi yapmadı dalmadı bilerek kesdirdi dese yine kızmam ama bide kesdim die övünmesi çileden çıkardı bana pm at dw gelcem bidaha videoya çek bakım kesebiliyomusun!!!!!!!! videonun kesildigide belli ezik bana pm at unutma gelcem kapıya videoya çekcen bende çekicem tammı bekliyorum
Kardeşim sen kafanı yorma ben Rational, hatırladın eminim. :mrgreen:

Bu Akan Turker'i sadece ve sadece Saturn'de oynayanlar bilir oynamayanlar da anlarlar zaten. ^^ Millete diyor bir kere dalayım mı buff basma falan oysa video'ya çekiyor çok zeki ya (pardon öyle sanıyor kendini).. oldie Çünkü seni biliyorum, daha çok eziksin Akan'cım bu adamları kesmen için zamana ihtiyacın var. Anca böyle bir taktiğe başvurursun zaten. Sen server'ın kralı mısın? Seni kimse yatıramıyor mu? O dandini setin ve elindeki +3 spear'ınla +9'luklara kafa mı tutuyorsun? Biraz da yattığın pvp'leri koy onları izleyelim ağız tadıyla (sabah başlarız, akşama anca bitiririz sanırım)..

Born2Fight'a selamlar.. Öpüyorum sizi.. ?!!!!!!... :D

Harmonia demiş ki:
By_41_Lee demiş ki:
Kardeşim sen kafanı yorma ben Rational, hatırladın eminim. :mrgreen:

Bu Akan Turker'i sadece ve sadece Saturn'de oynayanlar bilir oynamayanlar da anlarlar zaten. ^^ Millete diyor bir kere dalayım mı buff basma falan oysa video'ya çekiyor çok zeki ya (pardon öyle sanıyor kendini).. oldie Çünkü seni biliyorum, daha çok eziksin Akan'cım bu adamları kesmen için zamana ihtiyacın var. Anca böyle bir taktiğe başvurursun zaten. Sen server'ın kralı mısın? Seni kimse yatıramıyor mu? O dandini setin ve elindeki +3 spear'ınla +9'luklara kafa mı tutuyorsun? Biraz da yattığın pvp'leri koy onları izleyelim ağız tadıyla (sabah başlarız, akşama anca bitiririz sanırım)..

Born2Fight'a selamlar.. Öpüyorum sizi.. ?!!!!!!... :D
Çok haklısın Can Valla bilmem bundan sonra eline kalkanmı alır beline kuşakmı baglar üstüne sunmu alır orası beni ilgilendirmez gördügüm yerde indircem başkasıyla pvpmi yapıyo gelicem kesicem ayar oldum :mrgreen:
bu arada Bizde seni Kiss:mjk hahaha

abartmayalım,ezikleşmeyelim lütfeen! Evet hybrit ti item yoktu FARM hiç yoktu.. buff yoktu,snow shield yoktu... Böyle bi çarın yapabileceklerini gösteriyorum...Bi yanda eziklik...Fakat diyer taraftan bakan güç benimleydi.Kimse yalanlamasın..
Ve ben kimseye ( lvl imde ) buff larını kapa dalacam demedim.. bi avatara dedim kapa buffları dalıcam
( asla KARDEŞ demedim! buda bu arkadasın akli dengesinin bi zayıflıgı olsa gerekki sallamış öyle birşeyler ) baktım shield varken gebermiyo shieldide cıkar dedim... Haa eer önceden kardeş diyordun diyorsan onu bende sonradan örendim.. KARDEŞİMLE KONUSUYORDUN.
=Herşey bir yana kimse bunu bana yalanlayamaz... AkaN_TurkeR in stat ları süper verilmişti.. kaç str verdigimi bilmiyorum fakaat 7/1 den çok daha ileri düzey bi hybrit ti.. 7/1 lerden cok daha fazla nuke cakıyordum... Fakat onlardan daha iyide phy vuruodum
( farmsız skillerle ) üstte basta 1,2 int str ile!!
Neyse... Video yu yaparken çarıN şifreyi hırsızlarda biliodu o yuzden oyle hemen kestim adamları kesebildigim kadar... Bazıları bana vurdu bazıları vurmadı bazılarıda vuramadan gitti. Ezikleşmenizin manasını anlayabiliyorum.Yanlış yazmadım , sahiden anlıyorum.
Severin çogu arkadaşımdı tabi bazı ( gerizekalı , manyak , embesil ) insanlar dışında.. Benimle birisinin sorunumu vardı? Adres verirdim... Senle arkadaş olalım derdim..Gelmezdi.. ( Bilader , kardeş , eyw , vb. ayaklarına yatılır. Buraya o şahıslar bakıyorsa eğer , daha az önce anama acıma atlıyordun peki ne değişmişti? )
Gücümüde kabul ettirdim... Bana inanmanızı beklemem ( cocuklar... ) inanmayında!
Rational ne güzel oyunu bilmiyorum al benden elixir pro ları 60k 60k topluca... Güzel vallahi... Sonrada gel laf yap.. helal.
Bir arkadaşımızda ss atmış yukarda... Çok sağol kardeşim beni ÜNLÜ yaptın =) heheheh Ve hemen açıklayalım Oradaki bufferda
DehseTCReWw kardeşime çok teşekkürler... X3 ezigini oynattık ordan oraya :D

Avatar sen çarı yeni mi almıştın?? Sen yani o carı 1 lvl den kasan ilk sen lvl 68 ken felan full globallerle herkeze küfür eden bebe değilmisin? Eğer o değilsen cok pardon vallahi sorun senin o nick te Avatar..

Yukarı Alt