1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

hybrit car ile bilgisi olanlar iceri

1. battall

battall Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar simdi 7.1 spear hybrit bir car war elimizde 65 en son str verimis bundan sonra full int verip blade skılleri acip dewam etmek olurmu yardimlarinizi acele bekliyorum

(carda suan glavie fire cold sklleri acik)

2. Yukie

Yukie   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    -PC Donanım ve Yazılım Teknolojileri Uzmanı -Fotoğ
    öncelikle senin taktiğini tam olarak anlamadım ama,

Şu ana dek ağırlık olarak STR gelmişsin, bundan sonrada full int gitmek istiyorsun. Blade skillerine merak sarmışsın galiba.

Fakat sana şunu söyleyebilirim;
    Bundan sonra çarı 110 lvl FF yapsan dahi çarın yaklaşık %42 str %58 int gibi birşey olacaktır. (%50 str, %50 int tavsiyem)

Şayet tank olmak istiyorsan; şu andaki lvl den 95 e kadar blade-shield ile phhy atağa, 95 ten sonra arkası nereye giderse gitsin sword-shield ile nuke attacklarla devam edeceksindir. (Çünkü o lvl den sonra INT daha çok ağırlık verecektir) Bu olabilir. Ortalama bir dayanıklılık ile ortalama bi atağa sahip olacaksın.

Şayet iyi atack yapmak istiyorsan, bu konuda bicheon sana hiçbir fayda vermeyecektir.Çünkü eline blade alınca magic atağın düşecek, sword alınca phy atağın düşecek. En müthiş olacak formülü söylüyorum. PANCHEON (BOW) tam sana göre olacaktır. Hem mag hemde phy bowda dengeli olduğu ve bow skilleri atacklarda önemli bir yer tuttuğu için, her iki tarafıda oldukça iyi bir atağa sahip olacaksın. Ayrıca bu özelliğin nedeniyle; Full STR olan kişilere mag atağından dolayı çok vuracaksın, full INT olan kişilerede phy atağın çok olduğu için sert vuracaksın. Ancak defans konusuna değinirsek, protector seni kurtaracaktır. Her iki tarafada tam dengeli defans verecektir, ancak hem full int , hemde full str kişilerden ortalama dmg alacaksındır. Bu nedenle cold sana çok lazım olacak (snow shield), phy atacktanda (str'lerindende faydalanman için) fireyide açık bırakman lazım. Oldukça her konuda başarılı olabilecek bir build, fakat pvp lerde her zaman başarılı olamayabilir.

Not: imbuesiz saldırdığında mag atağın eksikliğini hemen farkedersin

Yok bu ikiside bana uymaz diyorsan, ya başlarken düşündüğün karakterine devam et...
    Yada yeniden bir karakter kas...

Benim düşüncelerim bunlar, diğer forum üyeleride kendi fikirlerini paylaşsınlar, ondan sonra karar ver...

3. YouForKilleD

YouForKilleD Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    full str gelmişşe str git glavie skılını kapa bladeyı ac

4. emrap33

emrap33 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adam 7.1 hybırd charım var 65lv en son str statına verılmış dıyor arkadaşlar full str demıyor :oldie: :oldie: :oldie: