Hybrid Wizard + Cleric bir char açsam

11-1 oran + Light armor ile nasıl bir char olur ??

11-1 nedirki??

Fazladan 1-1.5k(buda maximum'un maximumu) hp sana yaramaz.Attackından düşmeye deymez.Sen anı ve tekte alma üstüne kurulu bir char yaparsın.Belki 80'e kadar int gerisi str verebilirsin.

CooLLer demiş ki:
11-1 nedirki??

Fazladan 1-1.5k(buda maximum'un maximumu) hp sana yaramaz.Attackından düşmeye deymez.Sen anı ve tekte alma üstüne kurulu bir char yaparsın.Belki 80'e kadar int gerisi str verebilirsin.
sürekli yatmasından fenalık geldi :roll:

CooLLer demiş ki:
7 lwl altında bota bırakan wizard gördüm...

Yatmak doğanda olucak.
7 lvl altından ne exp gelir ne item bari 6 lvl altına bıraksaymış

Kasma yerine götürebilsem yolda yatmasa buna şükür :roll: (Bottayken)

bence hybrid yapmaya gerek yok ztn o küçük oran çok ama cleric açıp lightarmor giy sorununu bu çözer
lightarmor giyince kolay yatmazsın
dual weapon programıyla ve (holy)recoverydivisonla 2-3 lv düşükte rahatlıkla kasarsn
:detective: :detective:

Torquel demiş ki:
7 lwl altında bota bırakan wizard gördüm...

Yatmak doğanda olucak.
7-8lv altında bota bırakanlar para kasma amaçlı ya da oyunu bilmeyenler oluo(malesef çou wizard öle-çou kişi onlar yüzünden "yatmak wizardın doğasıdır" die düşünüo) yatmak wizardın doğası deil ama tabi her int çar gibi strden sık yatması doaldır

arkadaşım light armor giyersen atakların düşer. yani fiziksel defansının arttığına deymez. ben 67 lvlim karralarda bota bırakıyorum çok ta sorun olmuyo. bence robe giy ve sadece inte ver. eğer canının azlığından yakınıyosan 8d giymeyi bekle. 8d giymeye başlayınca kıyafetlerine hp ve str basarsın :thumbsup:

8int 1str olur hybrid wizard ama pure int wizardlara nazaran daha az damage yapar fakat yatması da bır o kdr zordur hybrid yapıcaksan robe devam pure ıntsen light armor olabılır :thumbsup:

Yukarı Alt