fsm

rank8
öncelikle herkeze slm lar iyi gunler iyi oyunlar iyi niyetlerimizle başladık :lol: şimdi sorumu sorayım işi bilen arkadaşların tecrubesine ihtiyacım var

benim 80 lvl charım var hybrit 17 k kadar mp 13 k kadar da hp si var uzerindeki itemlerle falan svord+shild kullanıyorum biechon+fire+elktrik 71 lvl de butun skilller fire ve elktrik in nukeleri açık su an farmdayım buzun 60 da maxtı 300 master lvl için 80+80+80+60 şeklinde düşünüyordum 90 geliyor yapı degişecek ama hazır bukadar eziyet cektim diye karakterin yapısını degiştiriyorum biraz aslında değiştirmeye başladım ama daha oncede denen memiş bir yapılanma korkuyorum pek de bilmiyorum pvp tecrubem pek yok sayılr Gülümseme suan ki planım 90 fire 76 bow sikilleri 73 svord sikilleri geriye kalan 61 lvl de elktrik sikilleri firenin nükeleri yeterli ihtiyaç halinde zaten el yakma fire 90 nukeler max bow ile uzaktan phy atac şansı elde edip critlerle baya iş yaparım diye düşünüyorum bow un pasifi ile atac reiting de artacak uzerimde garment var phy defansım çok düşecek buzu 0 ladığım için onuda pr bi set giyeyim istiyorum biraz o açığı kapatsın diye kişi yanıma geldiğindede artık 2-3 sn içinde svord + shild takmak mumkun 15 sn dehset phy defans sansım var defansımı artırıp gerekirse yatır yapıp batırmadan uzaklaşır bow ile uzaktan critleri gomerim diye hesaplıyorum kaldıki svordun 73 lvl deki sikili ile blade statusu falanda sokabilirsem yatırıp bow la uzakta geri iterek çok kullanışlı bi char yapabilirim diye düşünüyorum kullanması zor olcak baya ama denedim elimde shild varken firenin savunma buyulerini açıp elime bow alabiliyorum 10 dakkaka suresi var suan 71 lvlde o surede artacak buzu sıfırlamaya başladım aslında bow skilleri veriyorum ama olay daha bitmedi aslında gelecek yeni sikillerden mahrum kalacam svordda pek bişey yok yeni gelicek ama bowda crit 40 ve 76 da açılan stun muydu ne o artıyormuş heralde hiç bow kullanmadım henuz 49 lvl e kadar bow skillerini açabildim ama nukelerle 11 k vurdugum yaratıga suan bile 8-9 k arası vurabiliyorum phy atak olarak suan için bile tatmin edici sanırım 11 k kadar crit bile vurdum Gülümseme şimdi bu yapıda bana fikir verebilecek arkadaşlar varmı

eksikleri

phy defansı çok düşecek & snov dhild olmıcak
pr set ile takviye yapıcam & mumkun mertebe uzak durcaz Gülümseme gerektiğinde svord + shild ile savunma yapıp yatırıp kaçcaz Gülümseme

elktrik 61 lvl e kadar düşecek buda hem hız hemde mag atak % olarak artıran sikili geri almak zorunda kalcam biraz mag atak düşecek
onuda atack reting belki takviye eder diyorum sonuçta bow un pasifini 7 ye kadar çıkarcam

ama hem yuksek phy atak hemde nukelerle yuksek mag atak şansım olur diye düşünüyorum svord u da arada iyi kullanırsam güzel bir yapı olur diye hesaplıyorum şimdi deneme şansım olmadı ama biechona yeni gelecek phy defamsı düşürüp atak veren sikil elimizde svord varken açıp bow alıp kullanabiliyorsak yemede yanında yat %116 phy damege artıyor sanırım yanlış anlamadıysam buda elde bir bow varken akıllara zarar crit demek hiç kimse yakına giremez zaten

fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar

Yukarı Alt