bannedddd

Buralıyım
Arkadaşlar ilk defa nuker char kasıyorum. Şu an Saturn server'ındayım ve 42 levelim ve 7.1 hybird olacağım. Nuker char hakkında pek fazla bilgim yok bu yüzden size soracağım bazı şeyler var. Beni yönlendirirseniz sevinirim.

İmbue'yi ateş olarak seçtim.
Mastery Level larda Bicheon-Light-Fire'ı 80'de, Cold'u ise 60'da bırakacağım. Light ve fire nukelarını kullanıyorum. Bicheon'a verme taraftarı değilim ama oyunun sadece kasmaktan ibaret olmadığını göz önünde bulundurunca mecbur bicheon'a da vereceğim. Protector giyiyorum ve sword-shield ile kasıyorum.

Sizce doğru mu yapılandırıyorum? Rolling Eyes
Görüşlerinizi eksik etmeyin. Şimdiden teşekkürler. Wink

ben 7.1 kastım
el yakmak ateş olacak kılıc kalkan yerine spear kullan daha etkili damage alırsın ve can gelir sword kullanacaksanda ateş nukelerini aç derim extraokk heuksal fire light 80 cold 60 extraokk

bannedddd

Buralıyım
Tiky demiş ki:
ben 7.1 kastım
el yakmak ateş olacak kılıc kalkan yerine spear kullan daha etkili damage alırsın ve can gelir sword kullanacaksanda ateş nukelerini aç derim extraokk heuksal fire light 80 cold 60 extraokk
Zaten her türlü ateş nukelarını açacağım.
Bir de kıyafet prot di mi? Rolling Eyes

bannedddd

Buralıyım
Tiky demiş ki:
item kesinlikle pro olmalı prodan başkası hybirdi paklamıyo :lolmuch:
Peki 7.1 olması için stat pointleri nasıl kullanacağım? Şu an level 42 ve 2 level str verilmiş. Rolling Eyes

Oncelikle sword + shield secmen en iyisi
ancak bu durmda bechaen ve cold mastry 80 yapıp light ı 60 da bırakırsan senin için iyi olmaz zaten bacheon açmışın ben coldu 60 a cek derim light ve fire hybird charlar için en onemli 2 mastery

bannedddd

Buralıyım
The_DifferenT demiş ki:
Oncelikle sword + shield secmen en iyisi
ancak bu durmda bechaen ve cold mastry 80 yapıp light ı 60 da bırakırsan senin için iyi olmaz zaten bacheon açmışın ben coldu 60 a cek derim light ve fire hybird charlar için en onemli 2 mastery
İlk mesajıma bakarsan Light-Fire-Bicheon'u 80, Cold'u ise 60'ta bırakacağımı söyledim zaten. :lol:

SleepWalkeR

Tanınıyorum
80 lwl sınırında 80 cold 80 fire 80 light 60 bicheon.
90 lwl sınırında 90 cold 90 fire 90 light ve 30 bicheon.
statlar: 7-1 hybrid
en iyi nuker bu bence...

bana göre bir hybırd 7 - 1 olur
silah olarak kılıç kalkan
kıyafet pro
bicheon 70
fire80
lightning 80
cold 70
elyakma fire
nuke olarak firenin hepsini lightning in de hepsini ama up nun az tutarak ve cold unda hiç bir nukesini açmamalısın cold u sadece defance olarak kullanmalısın extraokk

ben derim ki coldu80 yap mightguard of ice defenceyi 7 ye upla.Snow shield avantajı! :lolmuch:
lighti da 80 yap parryratio gelsin.Az damage ve daha az crt yersin Cool
fireyi60 da bırak.Mag defencen az olcagı için pro yada sağlam+5 ve üzeri bi garment set giyebilirsin.
bicheon 80 olsun.
Rational demiş ki:
Arkadaşlar ilk defa nuker char kasıyorum. Şu an Saturn server'ındayım ve 42 levelim ve 7.1 hybird olacağım. Nuker char hakkında pek fazla bilgim yok bu yüzden size soracağım bazı şeyler var. Beni yönlendirirseniz sevinirim.

İmbue'yi ateş olarak seçtim.
Mastery Level larda Bicheon-Light-Fire'ı 80'de, Cold'u ise 60'da bırakacağım. Light ve fire nukelarını kullanıyorum. Bicheon'a verme taraftarı değilim ama oyunun sadece kasmaktan ibaret olmadığını göz önünde bulundurunca mecbur bicheon'a da vereceğim. Protector giyiyorum ve sword-shield ile kasıyorum.

Sizce doğru mu yapılandırıyorum? Rolling Eyes
Görüşlerinizi eksik etmeyin. Şimdiden teşekkürler. Wink

Yukarı Alt