Warior Charımdan cok sıkıldım Gold'a Karsı Sattım Simdi Bow char Yapmak istiyorum söyle düsünüyorumda Hayal kurunca hybird bow cok mantıklı geliyor şöyle bir düşünün :) pwp baslarken strong bow cekip damage alıyoruz. 5 li combo ile ittirip nuke'lerle seriyi tamamlarsak. Bir hybird nuker'i spear olarak kullandım ve gercektn glavie ile harika vuruyor'ki ben bow'un atack değerlerine baktığımda sanki hybir'e kacıyor gibiydi ne bir spear magicaL damage'i nede glavie phy almamıs 2 sinin ortası :) dediğim gibi mantıklı bir build istiyorum canavar gibi olsun Fire 90 Pacheon 90 Force 90 Cold 30 düşündüm tabi teklife açığım sizce bunu nasıl hybird yapabilirim. He unutmadan birde 7-1 diyelim :S ben nasıl 7-1 hybird aklımda tutucam mesela simdi değilde ileriki lwl'larda... 1 lwl 1 ay sürse geçen sefer ne verdimi unuturum ben 1 lwl 3 point veriyor 7 point nasıl tutcam hadi 7 verdim 1 vercem geriye 2 kalcak o ne olcak? işte böle açıklamalı bişiler :)

Emeği geçen herkese teşekkürler

RoyalFlush

Bilgiliyim
Ben sana söyleyeyim hybrid istiyorsan bowdan uzak dur :wink1:
Bow dediğin full str den başka birşeyle yürümez.Bowun gücü critleri ile orantılı olduğundan sen int verdikçe phy balance düşecek ve crit değerinde buna bağlı olarak azalacaktır.O yüzden hybrid önermem bow için.

Sanırım hiç 70:70 hybird bow pwp'si izlemedin :) youtube bir göz at 12k normal damage vuruyor lwl'ına
beni çok etkiledi

Lupin demiş ki:
Sanırım hiç 70:70 hybird bow pwp'si izlemedin :) youtube bir göz at 12k normal damage vuruyor lwl'ına
beni çok etkiledi
70 mag 70 phy balance yapmak biraz zorbir iştir ben 80 mag 80 phy balance olan bi glavie denedim statları tuturmak baya zor bir iş kafaya buna tamamen yorman lazım yani bütün gün stat blue hesaplaman gerek :mrgreen:

Kesinlikle deneme ben denedim pişmanım char vuruşta güçleniyor fakat defansta berbat pvp de kendi lvl ini bırak 3 4 lvl düşük adama yatarsın nukere çevirmeyi denedm fakt defans güçlendi atack düştü ve çarı bıraktım yen çar kasıorum bilginize hybird denemeyn

bow dediğin pure str olur onu kurtaran pys balance int vererek yok etmemen gerekir;yine de sana mantıklı geliyorsa char yapılandırmaları bölümünden tweety'Nin hybrid force bowman yapılandırması var bir incele :wink1:

Misproject

Buralıyım
ScREaM oF HaTE demiş ki:
bow dediğin pure str olur onu kurtaran pys balance int vererek yok etmemen gerekir;yine de sana mantıklı geliyorsa char yapılandırmaları bölümünden tweety'Nin hybrid force bowman yapılandırması var bir incele :wink1:
:arrow:

bence bow full str dir bunun hybird int e gerek yok bow cirtleri ile meshurdur ne olursa olsun bow her zaman str içindir kanımca^^

Yukarı Alt