1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hybird Bow Yardım!...

1. Lupin

Lupin Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Warior Charımdan cok sıkıldım Gold'a Karsı Sattım Simdi Bow char Yapmak istiyorum söyle düsünüyorumda Hayal kurunca hybird bow cok mantıklı geliyor şöyle bir düşünün :) pwp baslarken strong bow cekip damage alıyoruz. 5 li combo ile ittirip nuke'lerle seriyi tamamlarsak. Bir hybird nuker'i spear olarak kullandım ve gercektn glavie ile harika vuruyor'ki ben bow'un atack değerlerine baktığımda sanki hybir'e kacıyor gibiydi ne bir spear magicaL damage'i nede glavie phy almamıs 2 sinin ortası :) dediğim gibi mantıklı bir build istiyorum canavar gibi olsun Fire 90 Pacheon 90 Force 90 Cold 30 düşündüm tabi teklife açığım :P sizce bunu nasıl hybird yapabilirim. He unutmadan birde 7-1 diyelim :S ben nasıl 7-1 hybird aklımda tutucam :( mesela simdi değilde ileriki lwl'larda... 1 lwl 1 ay sürse :D geçen sefer ne verdimi unuturum ben :( 1 lwl 3 point veriyor 7 point nasıl tutcam hadi 7 verdim 1 vercem geriye 2 kalcak o ne olcak? işte böle açıklamalı bişiler :)

Emeği geçen herkese teşekkürler

2-1 hesapladığımda phy balance %67 mag % 73 yapıyor sizce STR 5 -6 İNT 5-6 Setle max kaç olabilir?

2. ProblemMaker

ProblemMaker Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. 7-1 haybird bow demek 1 levelsin mesela 7 level full olarak int 1 level full olarak str vericen unuturum dersen 1 notepede yaz 1kb falan tutuyor
    2.bende ilk senin dedğin gibi hybird düşündüm şuan full str kasıyorum neden dersen bow dediğin kaçması kolay char ve hybird ile kaçamazsın yani 1 critte yerdesin ve şu daggerin prici ilede tekde yerdesin sana tavsiyem int nuker aç nuke atmak istersen fakat str bow açmanı tavsiye ederim şuan 32 level oldu charım ve full farmlı leveline göre nukerlere snowlu haline tek çakıyorum crit strong birde şu 90 level skili str olursan attıkların %70 crit olur bilesin iyi forumlar..

3. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Char berbat olur. Hp'sinin az olduğu kadar defansın da olmaz. Bu yüzden ya full str bowman aç, ya da başka bir yapılandırmayı seç.