1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Hybird bi Build yapcam sizce nasıl olur !

1. coruk286

coruk286 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avareeee
    arkadaasLar ben 8-1 yada 7-1 hybird 90 fire 90 heuksaL 60 Light 60 cold bi yapılandırma yapacam sizce bundan zarar gören varmı ????? NasıL oLur yardımcı oLmanızı bekLiyor Tşk ediyorum ^^

2. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    spear kullanacaksın sen cold u 60 ta bırakırsan sürünürsün.sword-shield olsan hadi bir derece cold kalabilir.ama bu şekilde defansın yok gibi birşey olur str lere karşı.
    snow shield ın %50 olması şart.o zaman ölümsüz olursun işte.çokda güzel bir çar olur bence.tabii eline +5 ve üstü,crit değeri yüksek bir spear ve güzel itemler şart.

3. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    a4 de dedıgı gıbı coldsuz nuker veya int hybrid char olmaz snow shıld en az %50 olmalı ve de zaten hybrid char balance arttırıp crıtc vurmak ıcın acılır weapon skıllerıylede o yuzden elındekı ıtemınde cok onemlı :thumbsup:

4. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Walla hybrid char 80 de gücünü fireden alıyordu.
    Şimdi ise firenin olduğu weapon skillinin olduğu coldun ve lightın olduğu bi yapılandımra yapmak istersek.
    Fire 60 light 60 yapmamız gerekir.Bu durumda ise imbue cold olacağından damagelrde düşüş yaşanacaktır.Hybrid char kasıpda lighta vermemek olmaz.Fireye vermessek phy gücümüzü ve gelen az da olsa defansı da kaybederiz.
    YAni hybrid charın gücü 80 capa göre azalmış gibi görünüyor :detective:
    Ya da hp için 8:1 tarzı hybridler yerine full int sword tercih edilmesinden yanayım ben :beer:

5. merto.s

merto.s Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dj / Producer
    yalan olur :D

6. Mr_MaNiaC

Mr_MaNiaC Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim Fikrim Hybird char yapıcaksan 5/1 İnt Spear yapıcaksın ve Skillerini Heuksel:90 Cold:90 Ligh:90 yapmalısın.Çünkü Hybird için kesinlikle en önemlisi El yakması Elektrık olmaldıır.Hybird için fireye önem verilmes ve Cold'da Phy defans qüclendirilir ve en önemli Snow açılır..

7. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @Mr_manyak
    Userlerimizi yanlış bilgilendirdiğin için seni uyarmak zorunluluğunu hissettim. :oldie:
    1. Cold phy atack vermez, phy defans verir. :oldie:
    2.Hybridin can damarı firedir.Phy atack ve mag buff açıklarını kapatır. :oldie:

8. Mr_MaNiaC

Mr_MaNiaC Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sniker

Senin fikrin öyleyse bilemem benim fikrim yazdıqım qibidir...Ama senin dediqin qibide olabilir.Fakat Hybird 5/1 Spear char için Ligh Olmasa bile Heuksel:90 Cold:90 Fire:90 Light:30 Olabilir..Ama Hybird char için fire fazla önemli olmadıqını düşünüyorum..

Bu arada orayı yanlıs yazdıqım için sory..

9. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nP
    Fire hybrid char için çok önemlidir.Eğer 80 lvl hybrid char kasmış olsaydın bilirdin.Critlerinde ve atağında mükemmel bi artış yakalarsın. ayrıcafire protectionla azalan mag defansını bir nebze daha yükseltirsin :wink1: