90 lwl glavier baba ve 90 lwl warrior annenin oğlu janganda doğdu.1 yaşında(1 lwl) şehirden dışarı çıkarak hayatı öğrenmeye başladı.Hızla büyüyordu.20 yaşına gelmişti.(20 lwl)Artık bir meslek yapması gerekiyordu.Babasına yardım amacıyla hunter olmuştu.Babası onu bir trader kızla evlendirmek istiyordu.Ama hunter bunu istemiyordu.Onun için bir gün çıkıyorum diyerek Dowhanga gitti.Amacı burda yaşamaktı.Gİttikçe büyüyordu.Yaş 40 olmuştu.(40 lwl)Bir gün bir haber aldı.O da neydi!.jangana yapılan thief saldırısında birçok kişi ölmüştü.Ama babası ve annesi thieflerin en büyüğü olan xxxkatilthiefxxx tarafından kaçırılmıştı.Onun için Jangana dönme zamanı gelmişti.Orayı thiefler ele geçirdiği için saklanmak zorundaydı.Onun yaş 50(50 lwl)olmuştu.Janganda hunterlarla toplanmıştı.Amaç esirleri geri almaktı.Hunterlar onu lider şeçmişti.Diğer şehirlerdeki hunterlara haber vermişlerdi.artık zaman gelmişti.Ama nerdeyse kimsenin elinde düzgün silah yoktu.Silahçının önünde toplanıp herkese silah,kalkan,ok alınmıştı.Atcıdan at ve hayvan podu,Yanghun'danda bolca hp ve mp pot alınmıştı.Herkes atlara binip önde Hunter olmak üzere yola çıktılar.Thiefler haberi almışlardı ve pusukurmuşlardı.Thieflerin yanına varınca thifler dört yandan etraflarını sarmıştı.Artık yapılacak hiç bir şey yoktu.Ama savaşı reddeden 88_nuker_88 ve odunlukpusat arkadan gelip thieflere saldırmaya başlamıştı.88_nuker_88 sword-shieldle ve tüm guildiyle durmadan thiefleri öldürüyordu.odunlukpusatta stafı ve guildiyle oda öldürüyordu.Thiefler neye uğradığını şaşırmışlardı.Bu arada Hunter da boş durmamış tüm ekip dalmaya başlamıştı.Geriye sadece Hunter,88_nuker_88,odunlukpusat kalmıştı.xxxkatilthiefxxx adamları ile birlikte 20 kişiydiler.Hunter ve 88_nuker_88 hemen nukelere başladılar.odunlukpusatta durmadan dalıyordu.Ama odunlukpusatın yavaş pot dezavantajı vardı.Ve bu yüzden ölmüştü.Artık 2ye 10dular.

devamı daha sonra beğenirseniz tabi.

ben de ilk defa denedim ondan hatam olabilir.okumaya vakit ayırdığınız için teşekkür ederim

RoyalFlush

Bilgiliyim
Çok beğendim.Gerçekten güzel olmuş devamınıda bekliyoruz.Yalnız yeri biraz yanlış olmuş en kısa zamanda buna bir çözüm bulacağım.
Bu hikayeye geyik demek hakaret olur ancak sitede en yakın yer silkroad geyik mekanı sanırım.Üstüne alınmassan sevinirim.Emeğine saygısızlık yapmak istemem.

Yukarı Alt