Deli oldum ya,100k yatırdım yeni adımıda koydum ama bir türlü takamıyom hunterliği nasıl olacak nasıl yapacaz ,zaten 10 dakkada bir atıyo a.s...ler oyunun,beklesinler silk alan olur belki bu halle.ben almam şahsen ne bu a.q

:mrgreen: Hotan Kervancıya gir Sagdaki adama tıkla ordan hunterlıgı sec sadece hunterlık yaparsın thieflik yapamazsın thieflik için thieflik sec :mrgreen: anladınmı :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

yok abim olmuyor zaten onda uğraşıyom,100k tamam isimde tamam gerisi olmuyo işte takılmıyo hala hunter carrd

bide kardeş honor point işini anlamadım sosun alacamda bi tane honor pointim yok :lol:

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Hocam doğru hunter bayrağını aldığından emin ol.partydeysen çık ve şehirin içinde tak bayrağını.

ulaa bende denemedim nasıl oyun guzelmı 30 dk sora deneyecem çok merak ediomm :mrgreen: :mrgreen:
flomax demiş ki:
Deli oldum ya,100k yatırdım yeni adımıda koydum ama bir türlü takamıyom hunterliği nasıl olacak nasıl yapacaz ,zaten 10 dakkada bir atıyo a.s...ler oyunun,beklesinler silk alan olur belki bu halle.ben almam şahsen ne bu **

tan

rank8
arkadaslar kasadakı sos som sun sılahlar kullanılıyomu acaba benım dıkkatımı cektı eger kullanılıyosa cekıcem 1 tanesını :lol:

honor poıntın olması lazım ben actım academy ama poınt gelmedı hiç adam kasıyom adama exp gıtmıyor cok karısık iş

Bu arada bır sorum olucak

Ben thıeflık ısmımı sacma bısey yaptım sımdı deıtırmek ıstıyoruum 3450000 coıns ıstıyor nese coıns anlamadım goldmu yanı ?

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
__PuNisHeRR_ demiş ki:
honor poıntın olması lazım ben actım academy ama poınt gelmedı hiç adam kasıyom adama exp gıtmıyor cok karısık iş

Bu arada bır sorum olucak

Ben thıeflık ısmımı sacma bısey yaptım sımdı deıtırmek ıstıyoruum 3450000 coıns ıstıyor nese coıns anlamadım goldmu yanı ?

evet lvlına bağlı olarak gold istiyor senden Modify Alias sanırım.

Oyuna girin deli olursunuz süper.Ama hemen öğreneceğinizi sanmıyorum biraz zor ilk başlayanlara :D

Yukarı Alt