1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

HP G62-B16ST Laptop İnceleme

1. JetHomme

JetHomme Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Merhaba arkadaşlar. TTnetin kampanyasıyla aldığım laptop ile ilgili birkaç bilgi vermek istiyorum. Benden sonra alacaklar için.

Laptop görünüm olarak bu şekilde. Gayet şık bir tasarımı var. Klavye tuş kombinasyonunu pek beğenmesemde zamanla alışılacak bir şekilde dizayn edilmiş. Bana göre sıkıntı olan Caps Lock,Tab,Shift bu tuşların arkasında kısayol tuşları mevcut. Oyun oynarken yanlışlıkla bastığınızda porgramlar hemen açılıyor. :lol:

Sistem özellikleri bana göre yeterli işimi görüyor. Laptopu ilk aldığımda Hemen özelliklerine baktım uymayan varmı diye. Ekran kartı kısmına baktığımda İntel VGA.... bir ibare gördüm. Şok oldum diyebilirim hemen aldığım yere gitmeyi düşündüm. Ama önce netten biraz araştırma yaptım ve sorunumun çözümünü hemen buldum.

Sistemde çift ekran kartı bulunmakta. Biri Onboard diğeri ise Ati HD 5470. Normal internette takılırken yada başka bir işlem yaparken pil ömrünü uzun tutmak için sistem kendini Onboard olan ekran kartına alıyor. Ama oyun oynamak istediğinizde pil veya kablo takılı iken Ati Ekran kartına aldığımızda oyunlardan güzel performans alıyorsunuz. Yani 2 mod var. Normal kullanım için Güç Tasarruflu GPU, Oyun oynayacağımız zaman ise Yüksek Performanslı GPU modunu seçiyoruz. Laptopta benim denediğim oyunlar. Pes 2010,2011, Fifa 2011, The Saboteur. Bu oyunları sıkıntısız bir şekilde oynuyorum.

2. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence çok iyi Taner.Güle güle kullan.

3. Mopneet

Mopneet   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    Num Pad yok. 8O

4. JetHomme

JetHomme Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Eyvallah Mert Sağolasın. :muck:

Buda benim masaüstü görüntüsü.

5. JetHomme

JetHomme Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Aynen bro benim için sıkıntı yapan 2 şey 1 Numpad olmaması birde soldaki kısayol tuşları.