Server
Flora
Takımı
Galatasaray
HP DV 5000 Laptop [ SATILIK ]

HP PAVILION DV-5000 - Garantisi bitti, ürün çok temizdir kendi makinamdır, ihtiyaçtan dolayı satılıktır.

INTEL CORE DUO ÇİFT ÇEKİRDEK İŞLEMCİ
T2400 1.83 GHZ
NVIDIA GEFORCE GO 7400 Ekran Kartı Bellek Kapasitesi 256 MB
100 GB HARD DİSK
2 GB DDR2 RAM (YUKSELTILEBILIR)
15.4" EKRAN
YUKSEK SES SİSTEMİ
15.4" LCD PARLAK WIDESCREEN MONİTÖR
UZAKTAN KUMANDASI SAYESINDE DİLEDİĞİNİZ GİBİ MÜZİK DVD SEYREDERKEN KUMANDA ETME OZELLİĞİ
5 CARD READER + 3 USB ÇIKIŞ VE BİRÇOK ÖZELLİKLER MEVCUT
WIRELESS-BLUETOOTH

- Resim Silinmiş.

Heryere kargo ile gönderilir SON FİYAT = 800 TL

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AnatoliaFire demiş ki:
Okan abinin titizliği de katılır hesaba. :santa:
iyi satışlar. ^^

ooo ürün deli titizdir tatilde soruyorlardı ne zaman aldınız diye ahahaa 2 aylık kız gibi duruyor özel bakım kremleriyle kremliyorum her haftasonu :muck: :twisted: :santa: :beer:

Hayırlı satışlar bro, çok temiz alettir garanti veriyorum. Bebek gibi bakıyosundur sen ona. Laptop alacam bir tane daha da ne zaman ve ne şekilde alacam ona karar veremedim -.-

extraloob demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
Okan abinin titizliği de katılır hesaba. :santa:
iyi satışlar. ^^

ooo ürün deli titizdir tatilde soruyorlardı ne zaman aldınız diye ahahaa 2 aylık kız gibi duruyor özel bakım kremleriyle kremliyorum her haftasonu :muck: :twisted: :santa: :beer:
hayırlı satışlar bro bu makine 1haftaya kalmaz elinden uçar söylemedi deme :muck:

uuu benim arkadaşka var aynısından deli bir alet bu okan abinin titizliğini de katarsak 800 YTL çook ucuz bir fiyat.

Hayırlı satışlar, Okan Abi :muck:

cidden güzel alet yurtdışı garantisine ihtiyacım olmasa geçen ay almıştım bu laptopu ama kısmet artık kim alacaksa şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Brooklyn

Buralıyım
2. El 64 MB ekran kartı , 256 mb Ram 40 Gb harddisc külüstürü aynı fiyata almıştım 5 yıl önce :D Ah uleyn ahh :D Arızası eksik olmuyor haliyle bilgisayarcıya götürüyorum o bile gülüyor :D

Hayırlı satışlar bu arada ^^

o kumanda uzaktan deil bendede hp laptop var kumandayı laptopun sağındaki yere takıp kullanıyorsun

Yukarı Alt