1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

HP Compaq Sorunu lütfen yardım kafayı yemek üzereyim :(:(

1. samuray444

samuray444 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öqrenci
    Arkadaşlar HP Compaq F700 Notebook'um var. Üzerinde Vista Home Premium Yüklü Service Pack 1 Sorun şu: Bilgisayarımda Fabrika Ayarları var 120 Gb Hard disk 110 GB si C diskine 10 GB si D Diskine ait D diskinde Sadece Fabrika ayarları yüklü Bilgisayarın Başlangıcında F11 e Bastığım zaman System Recoveryi açıp ordan Fabrika Ayarlarına Alabiliyordum ancak şimdi bilgisayara birşey oldu bir kez girdim Masaüstüne sağ tıklıyordum Kilitleniyordu Hiç bi proqramı çalıştıramıyordum 2 GB ram var takılma gibi bir sorun yaşanacağını da zannetmiyorum 1 GB ekran kartı Pc nin son hali ise Açıyorum Şifremi giriyorum Simsiyah bi ekran çıkıyor sadece mouse imleci görünüyor kilitli kalıyor Güvenli modu Herşeyi denedim Pc ye format atmak sorun deil atarım Xp kurarım ancak içindeki dosyalar çok önemli lütfen yardım eder misiniz kafayı yemek üzereyim TEŞEKKÜRLER

2. Akaryakit

Akaryakit Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilim Adamı
    Selam dostum bilgisayar takılıyordu sonra sisteme girmeme sorunu zamanlanmı oldu yoksa imajı çaktım takılma oldu pc yeniden başlattım sisteme giremedim şeklindemi

3. Milano

Milano Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Başlıgını kuculturmusun ?

4. samuray444

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öqrenci
    Burdan Anlatmak cok zor arkadaşlar Online olarak yardım edebilecek var mı lütfen pm

5. samuray444

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öqrenci
    Benim Pc de İmaj yok Bende Fabrika Ayarları var üzerindeki vista lisanslı qeldi HP Compaq iLe birLikte... Pc nin son hali Şifre Ekranı geliyor zorla zor.. şifreyi giriyorum simsiyah bi ekran geliyor takılı kalıyor milyonda bir açılma ihtimali var açılınca da Hiç bir işlem yaptırmıyor proqram çalıştıramıyorum vs. vs..