Öğrenci olduğumuzdan dolayı pek çok şeye harcayacak para bulamıyoruz malum..
Bir kaç gün kullanabileceğim hotfile hesabını verebilecek arkadaş var mıdır acaba 8) .
Çalma çırpma gibi bir şey olmaz telefon numaramı da verebilirim konuşuruz.
Bleach'ı indirmek için istiyorum 366 bölümlük animesi olduğundan dolayı 1 dosya indirip yarım saat beklersem kim bilir ne zamana indiririm hepsini tatil bitmeden izlemek istiyorum da :mrgreen:

torrent kullanmanı öneririm. ben wuploaddan pre hesapla narutoyu kaç günde zor indirmiştim :D

UnDeFeateD demiş ki:
torrent kullanmanı öneririm. ben wuploaddan pre hesapla narutoyu kaç günde zor indirmiştim :D
Ben Bleach'ın 250mblik dosyasını bir bölüm yani ortalama 10-15 dakikaya indiriyorum ama yarım saat bekle çok uzun iş upload eden kişi tek tek upload etmiş bölümleri hepsine tıklarım aynı anda kaç saate inerse iner artık :mrgreen:

Duygusuzz demiş ki:
o kadar pahalı bişey değil ya 1 aylık al kullan :)
Almayı düşünüyorum indir yarım saat bekle çok uzun iş sıkıntı basıyo insanı :mrgreen: cooike falan muhabbeti dönüyo sitelerde deniyim dedim hepsi patlamış düzgün bi tane olsa bütün hepsini indirircektim de malesef hiç yok.

ben narutonun 1 bölümünü 2 2.5 dakkada indiriyodum ama çekileck çile değil tek tek indirmek. 500 küsür bölüm indirdim 1 ay sürdü :D günde 20 - 40 bölüm indirir izlerdim ah o eski günler :( şimdi haftada 1 bölüm izleyebiliyorum :(

CezaAlp demiş ki:
premiumcuyuz.com buyur gardaş ne ararsan var.
Sağolasın hallettim IDM diye bir programla indiriyorum gayet hızlı :santa:

UnDeFeateD demiş ki:
ben narutonun 1 bölümünü 2 2.5 dakkada indiriyodum ama çekileck çile değil tek tek indirmek. 500 küsür bölüm indirdim 1 ay sürdü :D günde 20 - 40 bölüm indirir izlerdim ah o eski günler :( şimdi haftada 1 bölüm izleyebiliyorum :(
1 saatte 23 bölüm indirdim şimdi de 101.bölüme kadar indiriliyoor :dance:

Yukarı Alt